Skocz do zawarto軼i

- - - - -

Problem z odpaleniem po up造wie oko這 5godz.

• Zaloguj si, aby doda odpowied
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Go嗆_Anonymous_*

Go嗆_Anonymous_*
  • Go嗆

Napisano 24 luty 2008 - 18:22

Witam,

mam opelka kadett 1,7D od jakiego czasu przesta mi pali odrazu, po d逝窺zym postoju oko這 5godz. Co zrobi貫m? wymienia貫m filtr paliwa i 鈍iece nic nie pomog這, obiawy takie jakby paliwo schodzi這 z pompy do baku powrotem,nawet zrobi貫m eksperyment i odkr璚i貫m przew鏚 zasilaj帷y od filtra i wla貫m do niego rop co sie okaza這 przelecia豉 przez pompe do powrotu czy taki obiaw jest normalny (oczywi軼ie na zgaszonym silniku).

Prosz o pomoc!!! http://localhost/ope...tyle_emoticons/default/crying.gif

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

U篡tkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• U篡tkownik
  • 1060 post闚
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 Go嗆_szajboos_*

Go嗆_szajboos_*
  • Go嗆

Napisano 22 marzec 2008 - 02:34

Nie powinno paliwo wraca do baku w czasie postoju. Powinien tam by zaworek jaki. Nie pami皻am jak to by這 u mnie w 1.5D, ale te mia貫m taki problem. Z tym 瞠 ja zmienia貫m silnik na 2.0 benzyne, wi璚 nie naprawia貫m tego

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 Go嗆_Anonymous_*

Go嗆_Anonymous_*
  • Go嗆

Napisano 05 stycze 2010 - 16:28

Witam wszystkich jestem uzytkownikiem kadetta E 1.6D i mam taki problem jak silnik jest zimny to odpala jednakze jak sie zagrzeje silnik to nie odpali, dopiero odpali ponownie po 30 minutach. Zagrzeje sie zgasze samoch鏚 i jak chce odpali ponownie to rozrusznik kr璚i tak sobie a samoch鏚 nie zapali. co mo瞠 byc przyczyn.?? By bym wdzi璚zny za jakie pomysly co to mo瞠 by.

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 OFFLINE   pampej

pampej
  • U篡tkownik
  • 96 post闚

Napisano 05 stycze 2010 - 20:35

Pierwsze co mi przychodzi na my郵 to w jakim stanie jest silnik. Ma dobr kompresje czy nie. Drugie to pompa wtryskowa 幢e ustawiona i wtryskiwacze no i trzecie chyba najwa積iejsze (sam to przerabia貫m tydzie temu) rozrz康 czy jest dobrze ustawiony. Filtr paliwa sprawd jeszcze. Je郵i wszystko jest w porz康ku to ten silnik musi palic za kazdym razem.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#5 Go嗆_Anonymous_*

Go嗆_Anonymous_*
  • Go嗆

Napisano 05 stycze 2010 - 21:15

dzieki za odpowiedz. posprawdzam i dam zna

Uruchom; JavaScript!
Odśwież