Skocz do zawartości

Tarcze i klocki-przód i tył ... porządne - sintra v6 3.0 co kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zebrałem się do tego by nie klepać dziadostwa i wymienić oba komplety przód/tył w Vce po wymianie przewodów miedzianych.

Nie sztuką jest wydać sporo na dobre hamulce,ale kto pyta... nie błądzi.

Czy są tarcze klocki,które niekoniecznie są drogie a dobre?

Albo przynajmniej średnio drogie a naprawdę dobre.

Po prostu chcę mieć hamulce na których będę polegał w każdej sytuacji.

Opony nowe już są w aucie.

 

ps.Kolega z fejsa ma tarcze boscha kpl tył za 180+przesyłka (brać?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziob@k

Witam, jak za takie pieniądze to śmiało bym brał Boscha, i na przód załóż to samo a nie pożałujesz

 

 

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ja bym wolał TRW, do boscha może być problem z dobraniem nie piszczących klocków, poza tym coś tanie te bosche - nie wiadomo czy to są tarczobębny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale nie wiadomo z czego aktualnie chińczyk robi, pełno jest podróbek zwłaszcza tego co u nich się robi.

Kolega w Toyocie bawił się z kompletami boscha i chyba z pięć razy klocki wymieniał, zanim trafił na takie które hamowały cicho.

Ja u siebie zakładałem tarcze ABS - przód i klocki LPR a tył Jakieś Meyle i klocki też LPR i jest wsio oki, hamulec zdecydowanie lepsze, ostrzejsze niż w Zośce

Obecnie mam dla sinterki przygotowany zestaw TRW tarcze plus klocki, wiadomo na przednie koła - tył jeszcze spokojnie wytrzyma kolejny zestaw klocków.

Zośka dostała cały komplet TRW (przód +tył), ale chyba będę musiał je jeszcze raz odpowietrzyć bo nie jest tak jak ja lubię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie boję się kupić tarcze abs,quinton hazel... Po stówie... Skoro trw tarcze są po 120-130 prÓd i tył za szt. Nie znalazlem.tylko jednego sprzedawcy co by mial tarcze i klocki na przód/tył.

Już sprawdziłem ceny w IC.

 

A co sądzisz o firmie ABE tarcze,klocki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze kupiłem na all... a klocki w zaprzyjaźnionym sklepie, potrzebowałem tylko przód. Gość z Wrocka miał tarcze trw a klocki do tego delphi.

Do Zośki kupował mechanik w hurtowni, zakup z rabatem (ale ceny nie pamiętam były tańsze niż te z all.. dla zośki w całym komplecie). Cały komplet zawierał dodatkowo ślizgi i jeszcze jakieś śruby plus smar i zmywacz do układu hamulcowego.

Dodatkowo też nikt nie miał całych kompletów (tzn przód +tył + klocki).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności