Skocz do zawartości

świecąca kontrolka żółtego samochodu z kluczem


lalas123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

hmmm... a co może być przyczyną jeśli przy włączonym zapłonie lampka ta nie gaśnie po kilku sekundach (świeci sie do momentu uruchomienia silnika)...do niedawna nie było problemu lampka gasła po kilku sekundach a od około tygodnia nie gaśnie po tym jak w trakcie jazdy zapaliła sie ta kontrolka ( teraz w czasie jazdy nie świeci sie)...jeśli ktoś ma jakieś pomysły bądź doświadczenia to proszę o pomoc....pozdro for all

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość wild_elk

u mnie jest identycznie to samo, w czasie jazdy nie świeci ale nie gaśnie też po przekręceniu w pozycję zapłony, gaśnie dopiero po uruchomieniu silnika :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam,

Czy mogę mieć podobny problem jak Wy? Panowie. Dzisiaj byłem w Bosch Service.

Mam ten sam problem - ta kontrolka z kluczem też mi się pojawia. W Boschu na komputerze stwierdzili błąd P0683 - Sterowanie czasem grzania poza zakresem dopuszczlnym. Wymienili mi świece żarowe i skasowali błąd. Powiedzieli że bedzie OK.

Przejechałem 5 KM i znów to samo - kontrolka z samochodzikiem i kluczem. Olej i akumulator był wymieniany tydzień temu. Co robić? Co robić? proszę help!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem to samo też mam corse c 1.3cdti i zapaliła mi się ostatnio ta kontrolka,po wymianie świec wszystko już jest w porządku.Wcześniej jeszcze w trasie mi się zapaliła ale po zgaszeniu i uruchomieniu bylo już wszytko wporządku;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam Merive z 2004 roku i kontrolka zapalala sie od czasu do czasu podczas jazdy...

Musicie pojechac do serwisu lub do kolesia ktory zajmuje sie elektronika samochodowa (posiadajacego jednoczesnie komputer rzecz jasna) i on wam wykasuje to...a kontrolka to nic innego jak inspekcja serwisowa...przypomina o wizycie w serwise(wymianie paskow itp.) u mnie np. zapala sie po kazdych przejechanych 30 tys kilometrow..a jak tego nie wykasujecie to po pewnym czasie wogule samochodu nie odpalicie... pozdrawiam

 

TO NIE JEST PROBLEM Z INSPEKCJĄ SERWISOWĄ CO KILKA TYS KILOMETRÓW.

ponieważ w każdej instrukcji jest wyraźnie napisane jak skasować lampkę palącą się z powodu przeglądu (JUŻ TO KILKA RAZY ZROBIŁEM i nadal mam ten problem)

więc aso nieuniknione. ja też wykasowałem raz i już nic się nie zapala tylko napis "insp" ale po rozruchu gaśnie . corsa 1.2 easytronic 95tys. km. :wino:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Gość karol255

Przyłącze się bo mam ten sam problem dziś gdy jechałem zapaliła mi się kontrolka samochód z kluczykiem jakoś tak przy 110km/h czy to może być że występuje błąd 0571, lecz gdy zapale go ponownie to już się nie pali, ale gdy znów będę jechał z taka prędkością to znów się zapala proszę o pomoc



0571 Usterka w układzie tempomatu - uszkodzenie wyłącznika świateł hamowania „A"


Edytowane przez karol255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności