Skocz do zawartości

Opony wielosezonowe


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Miałem kiedyś w golfie wielosezonowe goodyeary vector 5 chyba nie pamiętam dokładnie spisywały się rewelacyjnie w zimę i w lato,polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No wiec zakupilem, 4xNAVIGATOR 2 za 500zl z zalozeniem... wrazeniami podziele sie za pare tygodni :)

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: Sob Mar 29, 2008 19:35 ]

aaa i rozmiar to 175/70r13

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
glami, cały czas jeżdżę na takich i jestem zadowolony. Robię ok. 8.000km miesięcznie. Poprzednio w tico zrobiłem na nich 140kkm i zero problemów. Astrą już 80kkm i następne także kupię navigatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Robię ok. 8.000km miesięcznie.

Jestem pod wrazeniem, ja niewiele wiecej robie w rok(!) http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif. Skoro tyle jezdzisz to z pewnoscia wiesz co piszesz... a mowia ze jak sie duzo jezdzi lepiej inwestowac w typowo letnie i zimowe.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja tez sie zastanawialem nad wielosezonowymi... bo mieszkajac w miescie jakos baaaardzo zadko zdarza mi sie jezdzic w kopnym sniegu jak i w blocie posniegowym... przewaznie jest to mokry asfalt... i przy ostatnich lekkich zimiach mam wrazenie ze i na letnich nie byloby zle... (testy mowia ze w temp dodatnich letnie opony lepiej sie trzymaja na mokrym niz zimowe)... reasumujac wszytko zalezy od warunkow w jakich sie znajdujemy (ile km/rok i po jakim terenie)...

 

niemniej mimo ze nic to nie wnosi do dyskusji dostaje dreszczy jak ktos mysli ze jak sie ma zimowki to mozna zasuwac zima jak w lato na letnich... mam nadzieje ze takich osob jest coraz mniej choc ja w ostatnie dni kiedy snieg pokryl stolice mialem przyjemnosc z takim jednym :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko co do czasu wymiany letnich na zimowe lub odwrotnie. Kiedy zmienic teraz zimówki na letnie?? Mam paru znajomych na letnich i mieli zonka przez dwa czy trzy dni. Spadł snieg i było tak slisko że nie bardzo dało sie na nich jechać. poza tym ja mam wielosezonowe i to nie markowe jakieś niemeickie i nie miałem problemów ani zimą ani latem. poza tym nie bardzo bym wiedział czy juz zmieniać ziomwe na letnie czy jescze poczekać. Może by tak trzy zestawy:letnie w lato ,zimowe w zime a wielosezonowe pomiedzy tymi okresami gdy nie jesteśmy pewni czy już zmieniać tak ajk teraz z zimowych na letnie czy poczekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności