Skocz do zawartości

Lekkie koła.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

seba76 raczej szukaj czegoś z więkrzym ET, tak jak ma wesoł już przy ET 39 jest ok, na seryjnych stalkach z ET49 nic nie ociera. Tak szczerze to jak jade szybko to przy hopie (znaczy zagłębieniu w naszych wspaniałych drogach) to nawet z trzema osobami potrafi przytrzeć, ociera dokładnie w miejscu gdzie zderzak łączy się z nadkolem, myślałem o zmianie springów na te z kombi. Bo to ET35 fajnie wygląda, koła prawie wystają z nadkoli... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ze to nie dzial "sprzedam" ale zareklamuje kolege z forum QP bo ma na sprzedanie alumki 16" z oponami zimowymi co prawda ale zawsze to jakies. Cena 600 zl+ koszt wysylki

 

KLIK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak szczerze to jak jade szybko to przy hopie (znaczy zagłębieniu w naszych wspaniałych drogach) to nawet z trzema osobami potrafi przytrzeć, ociera dokładnie w miejscu gdzie zderzak łączy się z nadkolem

dzięki, to już chyba wszystko wiem... a miało by tak pięknie...

Bo to ET35 fajnie wygląda, koła prawie wystają z nadkoli...

Mi właśnie o to chodziło, bo w serii to tragedia, jak jadę za astrą II to rozstaw kół zawsze mi się kojarzarzy z roburem (co starsi pamiętają :) )

 

A tak naprawdę to ja już mam alusy, dostałem razem z autem: Rial Giro 6,5x15 ET 42 nic nie obciera, generalnie jest git, tylko ten wygląd - kompletnie mi się nie podobają, ich kształt optycznie jeszcze pomniejsza i tak małą felgę (15), chciałem je pchnąc na allegro i kupic te ats. A może jednak nie są takie złe, popatrzcie i czekam na opinie tylko szczerze :)

 

Dołączona grafika

 

[Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy drodzy proszę o poradę. Mam astrę 1,4 HTB i... potrzebuję do tego jakieś oponki na lato no i felgi ... albo stalowe albo... po promocji jakieś alusy ale to chyba ciężko będzie tylko teraz jakie 14 czy 15 ? zeszły rok jeździłem na 14, no i... tak wiecie w miare rozsądnie z ceną :)

Mam nadzieję, że pomożecie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam pytanko,jaką szerokość felgi dobrać do oponek 205/60R15?

No i jakie ET? Opony będą z tyłu,a przód norma 195/60R15.

I czy wogóle taka szeroka opona ma sens (może ktoś używał) mogę jeszcze zmienić zamówienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,jaką szerokość felgi dobrać do oponek 205/60R15?

No i jakie ET? Opony będą z tyłu,a przód norma 195/60R15.

I czy wogóle taka szeroka opona ma sens (może ktoś używał) mogę jeszcze zmienić zamówienie.

Co Ty za dziwactwo wymysliłeś hę??nie daje reki uciac ale ABS bedzie glupial a jak jeszcze masz TC to beda jaaj bo nie bedziesz mogl ruszyc normalnie bo odrazu odetnie doplyw paliwa. To nie polonez czy maluch ze mozna sobie zakladac takie rozne opony. Jakbyc jeszcze dobral tak ze szersze ale z nizszym profilem tak zeby byla ta sama srednica to bym zrozumial a tak to widze tu normalnie głupote. Sorry ale inaczej tego nie mozna opisać.

 

Koledzy drodzy proszę o poradę. Mam astrę 1,4 HTB i... potrzebuję do tego jakieś oponki na lato no i felgi ... albo stalowe albo... po promocji jakieś alusy ale to chyba ciężko będzie tylko teraz jakie 14 czy 15 ? zeszły rok jeździłem na 14, no i... tak wiecie w miare rozsądnie z ceną :?:

Mam nadzieję, że pomożecie

Alumy nowe to za jakies 800 zl dostaniesz, opony mysle że za okolo 500 komplet dobrej marki ale tez na allegro mozna czasami cos wyhaczyc albo na forum. Polecam w rozmiarze 14 albo 15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności