Skocz do zawartości

klimatyzacja - zawory


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego wynika, że zawór przy podszybiu jest niskiego ciśnienia, a przy chłodnicy wysokiego? Nie mylę się?

Dziś gość w serwisie klimy podłączał na odwrót :D i zastanawiam się czy to właśnie było przyczyną niepowodzenia dobicia czynnika:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gość w serwisie klimy podłączał na odwrót

Zastanawiam się czy ten gość był po kilku browarach :D By nie wiedział o prawidłowym nabiciu czynnika .To już z wymianą sprężarki i innych detali przez niego musiałbyś wracać na lawecie :)8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w serwisie klimatyzacji okazało się, że u mnie zawór niskiego i wysokiego ciśnienia są tej samej średnicy i nie można wpiąć maszyny pod niskie ciśnienie(zakład nie miał redukcji). Ale podobno to nie jest problem i serwis chciał to zrobić przez zawór wysokiego ciśnienia, co zakończyło się niepowodzeniem.

Dokładnie pamiętam, że czerwony wąż urządznie został podpięty pod zawór pod szybą, czyli moim zdaniem pod obieg niskiego ciśnienia.

We wtorek wracam do owego zakładu, delikatnie zasugeruję czy aby na pewno poprawie podłączyli maszynę. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e wtorek wracam do owego zakładu, delikatnie zasugeruję czy oby napewno poprawie podłączyli maszynę.

kolego herrmes upałów nie przewidują w najbliższym czasie :D:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Oj. Pamiętam w piątek jak auto stało na nasłonecznionym parkingu to klima sie przydała :D

Jest to moje pierwsze auto z klimą i nie wiem czy 10 min to aby nie za długo by schłodzić kabinę.

 

Brzoza może mógłbyś mi polecić jakiś zakład, który dobrze przejrzy układ klimatyzacji.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza może mógłbyś mi polecić jakiś zakład, który dobrze przejrzy układ klimatyzacji.

Mariusz_760301, wiem że sa w Gliwicach takie serwisy koło dworca ,na Rybnickiej w okolicy Jana Sliwki Ale ja mam ulubiony zaklad w Grzybowicach jadąc na T,góry jest jedno skrzyżowanie sw. W Grzybowicach. w lewo i sto metrów lewo i można juz zobaczyć duży zakład wymiany kompleksowej oleju i klimy, tak po prawej stronie jezdni jak i po lewej to ten sam wlaściciel. Zawsze się jest obsłużony nie trzeba sie umawiać .Najciekawsze jest to że szefowa jest kobieta z mężem i synami , zakasa rękawy i zapieprza pod samochodem, a mąż sie przygląda i zbiera od niej opieprz :)8) Naprawdę polecam nic naciągane sprawdzi olej w skrzyni doradzi a olej można kupić nawet 100ke na dolewkę :D Z ;) reszta jak pojedziesz to nie będziesz żałował i zostaniesz klientem do końca!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Dziękuje - ten zakład polecał mi także znajomy. Mówił coś o dużym i małym zakładzie - polecał ten mały. Tak więc tam pojadę. Dziękuje za wskazówki jak tam dojechać.

 

P.S czyżby nadchodzą zmiany - te z "Seksmisji"??? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności