Skocz do zawartości

brak klimy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Znacie jakis dobry serwis w krakowie ? Aby porzadnie zorbili za dobra kase ? Bo jezdzilem troche po serwisach to tylu naciagaczy jeszcze nie widzialem, cena sie plasuje od 450zł do 200zł. Moze ktos zna jakis uczciwy i profesjonalny serwis ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

A jestes na 100% pewny ze to w ogole chodzi o sprezarke? Moze masz dziure w chlodnicy i czynnik uciekl, wtedy sprezarka tez sie nie zalacza. Najlepiej jedz gdzies na sama usluge sprawdzenia szczelnosci azotem. Kosztuje to w W-wie 50zl, mysle ze w Miescie Krolow tez nie zaplacisz wiecej a bedziesz mial pewnosc co sie dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

u mnie napewno jest dziura w parowniku zatanwiam sie ile teraz to bendzie kosztował ,najlepsze jest to ze sprawdzałem za pierwszym razem szczelnosci i w renomowanej stacji i powiedzieli ze jest ok a teraz bylem u konkurencji i pokazał mi gdzie jest dziura, ale juz teraz wiem ,dzieki z pomoc!:|! :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawinek

marcin80 nio widzisz a pytałem czy na pewno masz gaz.W życiu nie załączy sprężarki jak nie ma gazu - ups załączy ale tylko wtedy jak jest coś nie tak z elektryką i jak załączy bez gazu to uszkodzisz sprężarkę takim sposobem bo potrzebne jest smarowanie a środek smarny to jest właśnie ten czynnik.

 

Czyli jednak dziura w chłodnicy-standardowo tak jak u mnie już drugi raz.Napisz jeszcze czy pod wentylatorem ją masz.I raczej wymień ten osuszacz bo masz okazję a to tylko 100pln więcej.

W tej renomowanej stacji ?? chyba remontowanej heheheeh :wink: aj złośliwy jestem dla fahowców chyba heheheheh pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a nie wiesz moze ile kosztuje ta chłodnica?:roll:? a co do stacji to jest ich siec w całej Polsce ale juz tam nie pujde a co do dziury to wiem tylko tyle ze od strony pasażera gdzies na dole, i powiedz mi jeszcze czy jak teraz nie mam gazu ,ale nie bende włanczał klimy , to czy cos sie stanie z spreżarka,bo słyszałem różne wypowiedzi na ten temat,ze niby mozna i ,ze nie??? :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaraz zaraz, marcin80 zdecyduj sie czy masz dziure w parowniku tak jak piszesz czy tez w chlodnicy klimy czyli skraplaczu. Parownik nie wiem ile kosztuje, ale chyba powinien byc tanszy od skraplacza. Skraplacze BEHRa w ASO sa po 1400zl, ale na Allegro jakis zamiennik kupisz od 200 do 350zl, ale nie kupuj najtanszych i koniecznie z gwarancja. Najlepiej jakbys znalazl fachowcow od chlodnic, ktorzy sprzedadza ci i zaloza od razu chlodnice z gwarancja. Sama gwarancja z Allegro na niewiele sie zda jak bedziesz musial wszystko demontowac i montowac ponownie wymieniona na gwarancji o ile w ogole uznaja (a za montaz krzycza 100zl).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawinek

a co do dziury to wiem tylko tyle ze od strony pasażera gdzieś na dole,

-czyli zapewne pod wentylatorem-czyli standardowo jak w większości przypadków.

 

a nie wiesz moze ile kosztuje ta chłodnica?:D?

na allegro za około 350 poszukaj ,jest jeden sprzedawca co oferował mi behra taki jak na 1 montaż za 720 ale wziąłem jednak zamiennik

 

i powiedz mi jeszcze czy jak teraz nie mam gazu ,ale nie bende włanczał klimy , to czy cos sie stanie z spreżarka,bo słyszałem różne wypowiedzi na ten temat,ze niby mozna i ,ze nie???

tu za długo nie czekaj bo jak za długo będzie stać to skończy się nieciekawie,wg instrukcji sprężarka od klimy powinna być załączana minimum raz na tydzień na minimum 15 minut niezależnie od tego czy jest upał czy np 5 st C

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W instrukcji do Zafiry (np. ogolnie dostepnego pdfa ze skanem str. 138) jest napisane, ze nalezy wlaczac klime raz na miesiac na krotko. Natomiast jest to z pewnoscia zbyt rzadko, tak przynajmniej twierdzili wszyscy fachowcy u ktorych bylem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Znacie jakis dobry serwis w krakowie ? Aby porzadnie zorbili za dobra kase ? Bo jezdzilem troche po serwisach to tylu naciagaczy jeszcze nie widzialem, cena sie plasuje od 450zł do 200zł. Moze ktos zna jakis uczciwy i profesjonalny serwis ?

FROSTI ul. Okulickiego 69 (012-648-00-30) robię u nich już 5 samochód i nigdy nie musiałem reklamować. Ale cena na pewno będzie zależeć od tego co nawaliło !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności