Jump to content

Marcin2000

Forumowicz
 • Content count

  642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Marcin2000 last won the day on September 24 2016

Marcin2000 had the most liked content!

Community Reputation

27

About Marcin2000

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Model
  Opel Corsa D
 • Silnik
  A12XER
 • Nadwozie
  5D
 • Posiadasz LPG
  TAK
 1. No Koledzy szanowni NIE MOŻNA zakładać sprężyn od GSI do zwykłych amortyzatorów i odwrotnie czyli sportowych amorów do zwykłych sprężyn. Powinno zostać wymienione i jedno i drugie (sprężyny i amory). W przeciwnym razie amortyzatory będą albo zbyt ściśnięte albo zbyt rozciągnięte. Tak i tak źle.
 2. 1998r oryginalne amortyzatory? To pewnie już ich nie masz tylko atrapy...
 3. Marcin2000

  Mam na sprzedaż Opla Astrę 1.6 benzynka.

  To trochę kolega taki TW (tajny współpracownik) wieloletni oczywiście...
 4. Marcin2000

  Diesel zalany baneyzną

  opróżnienie baku i zalanie ropą powinno pomóc
 5. Marcin2000

  Astra J 1.4 Turbo - lpg?

  http://lpg-forum.pl tam popytaj, znajdź fachowca i się umów na inst.
 6. Kolego w Google masz to wszystko a nawet więcej. Do firmy odszkodowawczej można iść ale dopiero po otrzymaniu decyzji o wypłacie od ubezpieczyciela sprawcy.
 7. Marcin2000

  Maszynka do włosów Moser

  Braun
 8. Marcin2000

  Jak sposób na sroki?

  Chłopski sposób trupa ptaszyska najlepiej sroki przywiązać na kiju. Techniczny odstraszacze emitujące dźwięki które wydają drapieżniki. Walka z wiatrakami jak ze srającymi gołębiami dopiero ich populację Wietnamczycy ze swoją gastronomią ograniczyli
 9. Może mechanior obu tłoczków nie wcisnął przy wymianie...? Problem do reklamacji. Nie może być oporów. Jak powie że ten typ tak ma to niech nie pier...i i poprawi.
 10. Jak nie minęło 7 dni zamień paragon na FV. Weź fakturę od mechanika na czyszczenie z opisem co się stało. To plus opis sytuacji i próbka paliwa zgłaszasz do Inspekcji Handlowej. I czekasz....
 11. Marcin2000

  Meriva B 140KM + 6b manual

  jak 6 biegowa skrzynia to kolega jest szczęśliwym posiadaczem wielomasy.... Co do instalacji to tu doradzą i założą lpg-forum.pl
 12. Marcin2000

  Astra J 1.4 sedan 2017 nie przełącza na lpg

  ...poniżej -8 nie działanie instalacji będzie poprawne no to się w głowie nie mieści... Mam trzecie auto z instalacją LPG, pierwsze z fabryczną i wcześniej czy później wszystkie się przełączały z Pb na LPG nawet jak było -25.
 13. Marcin2000

  Zakupiłem auto jest po kolizji.

  Kolego. Po pierwsze czemu przed zakupem nie zrobiłeś przeglądu auta przed zakupowego np. w MarTech? Zaoszczędziłeś 2-3 stówy a kłopotów teraz masz sporo tym bardziej że jak sam twierdzisz nie znasz się i nie jesteś mechanikiem ani blacharzem. Po drugie w umowie pewnie nie masz wpisane że bezwypadkowy a to co mówili to nie istotne, mogli mówić że Papież nim jeździł. Za to masz pewnie wpisane i podpisane w umowie, że znany jest ci stan samochodu jako kupującemu. Rzeczoznawca + prawnik który napisze pismo o odstąpieniu od umowy z powodu wad ukrytych z żądaniem zwrotu pieniędzy lub zażądasz obniżenia wartości auta i zwrot różnicy o remont na podstawie wyceny rzeczoznawcy. Przestań oszczędzać tylko idź do rzeczoznawcy i radcy prawnego od tych spraw i niech już on do sprzedających pisma pisze. Przepraszam ale za lekkomyślność się płaci często podwójnie.
 14. To faktycznie dobry olej ale nie powinno przypadkiem lać MaxLife 5W30 Dexos2 są takowe...
 15. Marcin2000

  Astra J 1.4 sedan 2017 nie przełącza na lpg

  Gwarancja to dokument i warunki stworzone przez sprzedawcę a więc interes nabywcy mają szanownie w du...e. Maksymalne przekroczenie wg. war. gwarancji to (co do dnia terminu lub/i przebiegu) to maksymalnie 1500km i / lub 1 miesiąc. Trzeba było powiedzieć, że jak nie uznają gwarancji to ty dziękujesz za ASO i płatne przeglądy. Rozumiem że przy przebiegu 63kkm odmówili ci gwarancji ale dupnego i drogiego przeglądu już nie odmówili?!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.