Jump to content

shtpl

Użytkownik
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About shtpl

Informacje o profilu

 • Model
  Opel Corsa C
 • Posiadasz LPG
  TAK
 1. Dziękuję za szybką odpowiedź Muszę w takim razie zakupić silniczek. Te silniczki z wersji przedliftowych są chyba identyczne z tymi poliftowymi? Opisy w internecie bywają mylącę, czasami opisują je rocznikami, tak jakby sie czymś miały różnić. Chodzi o typ Valeo.
 2. Ja mam jeszcze pytanie - czy w lampie z opcją regulacji elektrycznej musi być zamontowany silniczek? Bez niego wszystko będzie "latać"? I przy okazji - czy silniczek z lampy przed liftem będzie pasował do tej po lifcie?
 3. Witam serdecznie! W jednej z lamp przednich (prawej) mam urwane zaczepy + dodatkowo uszkodzona jest jedna ze śrub regulujących wysokość świecenia. Poza tym reszta jest ok. Czy jest możliwość kupienia lampy od "anglika" i podmiana tylko tych uszkodzonych elementów - przerzuciłbym tylko klosz ze starej lampy? Pytam bo cenowo wychodzi to atrakcyjnie, ale nie wiem czy to wykonalne. Dodatkowo - lampy z wersji przed liftem są identyczne z tymi po lifcie?
Partnerem serwisu: fabryka kart plastikowych LiderKarty
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.