Jump to content

monkey

Użytkownik
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About monkey

Informacje o profilu

 • Model
  Opel Corsa C
 • Posiadasz LPG
  TAK
 1. Właśnie tę uszczelkę już wymieniłem w pokrywie skrzynki przy podszybiu. Tam już na bank nic nie leci, bo mając wodę na tym zaznaczonym przewodzie, przewody wychodzące od skrzynki do wnętrza samochodu oraz sama dziura którą wchodzą do komory silnika są suche.
 2. Cześć wszystkim, mój pierwszy post na forum Również borykam się z problemem wody na dywaniku kierowcy. U mnie są to niewielkie ilości podczas sporego deszczu oraz po ruszeniu. Wymieniłem uszczelkę pod pokrywą przekaźników i kable wychodzące z tej skrzynki są 100% suche, nic tamtędy nie wlatuje. Woda zbiera się na przewodzie oznaczonym na czerwono na zdjęciu poniżej. Osłonka na nim jest poszarpana, więc woda się zbiera i prawdopodobnie to jest przyczyna dlaczego kapie po ruszeniu. Przewód ten wychodzi od komory silnika razem z linką do otwierania maski. Uszczelniłem od strony silnika to wejście, poza tym tam wyjście jest w takim miejscu, że raczej nie zbiera się tam wystarczająca ilość wody żeby mogło wpłynąć do wnętrza. Natomiast nie jestem w stanie zlokalizować gdzie biegnie drugi koniec tego przewodu. Czy ktoś wie co jest za przewód i dokąd idzie? A co za tym idzie gdzie może być nieszczelność żeby woda wpływała do wnętrza samochodu? Sprawdzałem od strony komory silnika i niestety nie jestem w stanie zlokalizować gdzie tam może być jakaś inna nieszczelność przy lewym kole.
Partnerem serwisu: fabryka kart plastikowych LiderKarty
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.