Jump to content

przbel

Użytkownik
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About przbel

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Siemianowice Śląskie
 • Model
  Opel Meriva A
 • Silnik
  1,4 90 KM
 • Posiadasz LPG
  NIE
 1. Kolega mechanik powiedział że jeszcze do tego zajrzy, ale jak nic nie znajdzie to chyba dam spokój.
 2. Zwarcia nie ma. Byłem u elektryka. Pooglądał i powiedział że takiego czegoś nie widział. Powiedział że z tą elektryką jest coś nie tak. Jego zdaniem takich rzeczy jak w mojej Merivie jeszcze nie widział. Mówił że w innych modelach Opla "tak" ale nie w Merivie. Musiałbym zostawić samochód u niego na cały dzień, żeby rozebrał i sprawdził wszystko.
 3. Światło włącza się przy otwieraniu zamka pilotem i przy otwarciu drzwi kierowcy. Gaśnie dopiero po wyłączeniu pokrętłem od świateł.
 4. Sprawdziłem włączniki w drzwiach. U kierowcy sprawny. W tylnych dziwna sprawa dochodzi tylko jeden kabel (drucik),a we włączniku nie ma jednego bolca. Jakby atrapy.
 5. Komputer podłączony. Nic nie znalazł. Podejrzewamy że to włącznik w drzwiach lub pokrętło świateł.
 6. Nie sprawdziłem czujników. Może w sobotę będę miał czas i miejsce by się za to zabrać. Na razie wyciągnąłem żarówki.
 7. Rozmawiałem z elektrykiem. Trzeba podłączyć komputer. Powiedział że chyba moduł poleciał i komp powie który.
 8. Jak kupiłem to auto (a było to 3 tygodnie temu) przednie oświetlenie wnętrza nie świeciło. Sprawdziłem: brak żarówek, chyba już wiem czemu
 9. Światło nie gaśnie, a czujników nie sprawdziłem. Sprawdziłem światło zapala się przy otwieraniu pilotem i przy otwieraniu drzwi kierowcy. Otwierając inne drzwi światło się nie zapala
 10. Jak nacisnąłem guzik to się oświeciło. Przyciskiem zgasiłem. Wysiadłem zamknąłem auto. Jak otworzyłem drzwi to się oświeciło. znowu zgasiłem przyciskiem.
 11. Ok. Spawdzę. Nie mam garażu więc sprawdzę jutro. Rano jak otwierałem samochód światło wewnętrzne się nie zaświeciło.
 12. Ok dzięki sprawdzę i dam znać co się stało. Kod chyba mam na takiej kartce wielkości dowodu osobistego. Światło po 30 minutach zgasło. Ta opcja z gaszeniem światła nie zadziałała.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.