Skocz do zawartości

Opel Kadett E GSi Cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Felgi jakoś nie powalają ale nie jest najgorzej. W końcu to autko z lat 90 a nie nowoczesny statek. Zawsze można je zmienić. Od momentu kupna cały czas do przodu... oby tak dalej!

Pozdrawiam :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 30
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej aktywni w temacie

Najbardziej aktywni w temacie

Ponieważ jestem totalnym maniakiem Opla i nigdy nie mam dość, to powiem Wam krótko że w garażu stoi już następny Kadett, równiez GSi tyle że w budzie 5D. Samochód ten zakupiony został od jednego z klubowiczów KTK o numerze 109, a mianowicie od Goocia z Poznania. Samochód kosztował 1.400 zł i powiem szczerze, niczego mu nie brakuje. Pochodzi z 1990 roku, do Polski przyjechał w 1996 roku. Na wyposażeniu samochodu są elektryczne szyby, lusterka, szyberdach, wspomaganie kierownicy, centralny zamek, zegary Digital z check panelem po środu, elektrycznie otwierana tylnia klapa, neonowe podświetlenie podwozia i jeszcze kilka bajerów.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Zmiany stylistyczne to przedewszystkim pełne ospoilerowanie, zmieniony przedni zderzak, wlot powietrza a'la Sprinter na prawym błotniku, badlook na przodzie, klapa tylnia wygładzona, ciemne tylnie lampy GSi. Mechanicznie zmiany obejmują zawieszenie, niższe twardzsze w porównaniu do serii, wydech wolny ze sportowym tłumikiem na końcu. Silnik to prawie seria C20NE z tym że wałek najprawdopodobniej pochodzi od Irmshera. Charakteryzuje się tym że jego praca następuje w kolejności 4-3-2-1. Nie mierzone ile ma koni, najważniejsze że na prawdę ładnie chodzi.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Jak widać na zamieszczonych powyżej zdjęciach pod maską zagościła również rozpórka kielichów Sparco i teleskopowe podnośniki maski. W środku samochód troszkę zaniedbany, aczkolwiek dla chcącego nic trudnego i z czasem doidzie do perfekcji. Zmiany to malowane niektórych elementów wnętrza, sportowa kierownica D&M, kubełkowe fotele. Samochód wymaga kilku poprawek, wiadomo, ale jest sprawny jeżdzący, a co najważniejszy podoba się mojej dziewczynce, a właśnie z myślą o niej kupiony właśnie został http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif
Odnośnik do odpowiedzi

Ronisaiz, wiesz no nie kto ma Opla ten ma hopla

fajne auto to jest ten po którego tak się spieszyłeś

Wszystko się zgadza to ten właśnie Opelek na którego się przez cały weekend szykowałem. Od dnia zakupu już trochę się zmieniło. W weekend założyłem nowe nagłośnienie Boshmanna i nowe radio, narazie Blaupunkt. Zrobiłem porządki z elektryką i parę innych drobiazgów. Dziś również stwierdziłem że jest tak piękna pogoda, że warto by było porobić kilka zdjęć.... no i proszę :roll: Sami oceńcie...

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andrzej_m55

kapitalne fajne te fotki i co ważniejsze dałeś fotki jakie mnie interesują bo mam spolier na tylną klapę tyle że za szeroki no i brewki będę robił :(

a swoją drogą przydało by jej się ta ozdóbka na tylnej klapie jak u mnie (tak myślę)

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Ronisaiz, wiesz no nie kto ma Opla ten ma hopla

"Mię mieć" nie jest tak łatwo :(

Opelki zacne bardzo. 100 lat temu też chciałem "Kadzia", ale nie znalazłem fajnego i "zgrzeszyłem" Mazdą 323BF (to był 1991 rok).

Roni, jeśli można, jedna prośba - nie przekombinuj - "Kadzio" jest śliczny "sam z siebie". Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Roni, jeśli można, jedna prośba - nie przekombinuj - "Kadzio" jest śliczny "sam z siebie". Pozdrawiam

Zależy o co chodzi, ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny wisienki to nie mam zamiaru nic robić, jedynie co to wylakieruje porządnie przedni zderzak i tyle.... on już w tym momencie jest na prawdę fajny. A cabrio pozostawiam w 100% oryginale... bo takich jest na prawdę mało... Dzięki za opinie!

10 Luty 2009 r.

Z powodu tego iż wiśniowy Kadett był mało używany, a moja Kochana dziewczynka jeździ już Astrą G nastąpiła decyzja o sprzedaży GSi 5D. Nowy właściciel mam nadzieje że zadba należycie o niego i będzie się cieszył każdą minutą jazdy! :?:

12 Sierpnia 2009 r.

Dziś, czyli 12 sierpnia 2009 mój Kadett odbył ostatnią ze mną podróż. Trafił do nowego właściciela, użytkownika naszego forum, który mam nadzieje że będzie o niego dbał i zatroszczy się należycie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 11 years later...

Hej jestem tu nowy.sprowadziłem niedawno kadetta cabrio i potrzeba mi wymontować cały dach do prac blacharsko-lakierniczych.wie ktoś jak i gdzie jakieś śrubki?

Odnośnik do odpowiedzi