Skocz do zawartości

przednie wycieraczki sintra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam moglby ktos zrobic zdjecie mechanizmu wycieraczek przednich niemoge poradzic z zalozeniem gornego mechenizmu co do silniczka przychodzi

Z gory dziekuje fotke z gory prosze zrobic dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

dzieki serdeczne bede dalej majstrowal pozdrowionka

poprostu musialem luty poprawic a nie zapamietalem jak jest ulozony mechanizm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

"club plaza" fajne foty ale weż troche smaru i przesmaruj sobie te "łożyska" kulkowe na ramionach bo niewidać smaru i podczas szybkiej pracy będa Ci tłuc wycieraczki o koniec uszczelki na szybie a mogą też szarpać.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzieki serdeczne bede dalej majstrowal pozdrowionka

poprostu musialem luty poprawic a nie zapamietalem jak jest ulozony mechanizm

ciekawe jak Ci pójdzie ten montaż -- jak dałem swoją do mech żeby wymienił rozrząd i w tym celu beztrosko zdjęli całe to ustrojstwo wycieraczkowe to potem dłuuugo się z tym babrali żeby to złożyć do kupy i żeby właściwie chodziło. Wymiana rozrządu - 2godz. montaż wycieraczek 3 dni:-))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

sam mechanizm nie ma problemu za 1 razem zajelo mi to jakies polgodziny wina tez byla w zimnym lucie na diodzie i mechanizmie elktroniczny poprostu jedna blaszka nie stykala i nie zalaczala biegu wycieraczki w druga strone jak to nie dziala mozna mechanizm i tydzien skladac i sie niezlozy bo nie bedzie dzialac tak jak powinno

A wszystko to sie stalo ze jak mylem silnik dostala sie woda z plynem zrobilo sie zwarcie i sie wogole nie wyłączały wycieraczki.dlatego sie tak mordowalem bo myslalem ze to wina mechanizmu a to byla wina niestety elektroniki.musialem sie przylozyc bo mechanizm nie jest raczej tani pozdrowionka

 

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 23:07 ]

do wymiany rozrzadu nie ma potrzeby demontowania wycieraczek nawet pokrywy zaworow nie trzeba odkrecac jeszcze raz dzieki za fotki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gulgot - może pomożesz? Wycieraczki po złożeniu przez mech. (poprzednie wpisy) chodziły tylko w dwóch opcjach - impulsowo i ciągle ale te wolniejsze. Ostatnio po długiej jeżdzie w deszczu "obudziła się opcja ciągłe szybkie" ale po wyłączeniu wycieraczki stają w pionie i z tej pozycji zaczynają też swoją pracę. Myślisz że to kwestia rzeczonego mechanizmu elektronicznego?

Warto grzebać się w tym samemu? Rozbierając po drodze jest jeszcze włacznik mechaniczny trochę się obawiam to ruszyć ale jeszce bardziej obawiam się dać to do zrobienia do warsztatu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Miałem ten sam problem . Elektryka jest wporządku .Wycieraczki stawały w pionie . Trzeba odpowiednio ustawić mechanizm na silniczku .Zrobiłem to tak .Włączyłem na 1 bieg gdy wycieraczka poszłana dół i staneła wyłączyłem zapłon .Jeśli jest w innej pozycji to jeszcze raz poluzować śrube i przestawić wyciraczkię tak aby była na dole, w pozycji pracy a nie opuszczona . mamy teraz ustaloną pozycje silnika .Następnie jeszcze raz poluzować śrubę unieść mechanizm na mechaniżmie jest taki wystający bolec trzeba go przesunać w prawo i obrucić środek mechanizmu w lewo patrz 1 zdjęcie i w tej pozycji dokręcić mechanizm .Napewno ci się uda . Jeśli nie spróbuj ponownie.Ja doszłem do wprawy . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności