Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na krakowskiej na wylocie na krakow po prawej jak jest stadion gosc ma swoj warsztat od x lat i zarabiscie robi auta i po kasie. Jest mechanikiem z sercem bo nie robi tego co ktos kaze tylko przy okazji sprawdzi inne rzeczy i pyta klienta czy informuje go ze trzeba takie cos zrobic nie tak jak inni ze robia to z czym przyjechalem kasuja kase i do widzenia a on zawsze sprawdza wszystko przy okazji..

Gosc sie nazywa Boczar, jak ktos bedzie u niego czy byl to niech sie wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam wszystkim CarsMedi na Panoramicznej, właściciel to zwykły oszust, złodziej i naciągacz a do tego partacz. Pojechałem tam na sprawdzenie dwumasy i ewentualnie jej wymianę, okazało się, że ma luzy więc miała zostać założona nowa i za taką zapłaciłem, po odebraniu samochodu wszystko drży jak by była źle wyważona (oczywiście miało się "ułożyć") pojeździłem tak parę tygodni i "nowa" dwumasa zaczęła walić jak padająca. Rozebrałem samochód u innego mechanika i okazało się, że zamiast nowej dwumasy mam jakieś regenerowane gówno, pojechałem do tych partaczy reklamować ten szajs, oczywiście zaczęły się bajki Brzechwy a tu nie chcą reklamacji przyjąć, a to przez zwichrowaną tarczę sprzęgła, potem, że mają wysłać nową dwumase, potem że nic to nie pomogło i kupili innej firmy gdzie musiałem dopłacić ponad 3 stówki, samochód dalej wibruje jak wcześniej tyle, że się dwumasa nie tłucze więc obstawiam, że to ta sama dwumasa po reklamacji, dodatkowo wieśniaki chciały mnie chyba zabić bo nie dokręcili mi nakrętki półosi, podnoszę dzisiaj auto a koło lata jak by łożyska nie było. Niedługo zrzuce skrzynie i jak się okaże, że to ta sama dwumasa to wytoczę im sprawę w sądzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich. wszystko wskazuje na to, że zapchał mi się filtr dpf. szczerze mowiac nie znam sie zbytnio na samochodach, wyczytalem, ze najlepiej ten caly filtr usunac i swieto.

tu pytanie do Was, macie jakis warsztat do polecenia w Rzeszowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może kolega najpierw poczyta co to jest filtr DPF, jest to normalna część zamienna.

Po za tym wycięcie dpf nie załatwia sprawy problemów z silnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi