Skocz do zawartości
Gość Anonymous

[CC] 1.3cdti felgi aluminiowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Myślę nad kupnem tych felg

i moje pytanie jest takie dobrej jakości są te felgi?? czy może radzicie nie kupować ich i szukać czegoś innego. kupuje 14 bo mam już opony nowe Continental ContiEcoContact EP 175/65R14 82 T i bym je założył na te felgi. Jeszcze takie pytanie czy opona wymieniona wyżej będzie pasowała do tej felgi? z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Myślę nad kupnem tych felg

i moje pytanie jest takie dobrej jakości są te felgi?? czy może radzicie nie kupować ich i szukać czegoś innego. kupuje 14 bo mam już opony nowe Continental ContiEcoContact EP 175/65R14 82 T i bym je założył na te felgi. Jeszcze takie pytanie czy opona wymieniona wyżej będzie pasowała do tej felgi? z góry dzięki.

Felga jest 14 to i opona r14 bedzie oczywiście pasowała, co do jakosci pewnie też nie może być zastrzeżeń wkońcu do bardzo znana firma. Nie kupuj tylko jakiś nie firmowych felg z allegro, po pół roku zaczną Ci się deformować (kumpel w pracy sie przejechał na tym).

Z inny firm nalezy polecić AEZ, BBS,OZ,ALESSIO, ANTERA, DEZENT, DOTZ, VALBREM, STILAUTO, RONAL i własnie ENZO, wszystkie mają certyfikaty jakość i długą gwarancje.

pozdro

PS. tylko pamiętaj na ile śrub jest mocowanie felg w Corsach, tu w opisie jest napisane, że są 4 a na zdjęciu jest na 5, lepiej przed wysyłką to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupuje 14 bo mam już opony nowe Continental ContiEcoContact EP 175/65R14 82 T i bym je założył na te felgi.

Przy tym rozmiarze opon 175/65 R 14 optymalna szerokość felgi powinna być 5,0 zaś maksymalna szerokość 6,0. Twoje opony mieszczą sie w zakresie szerokości (jeden rozmiar w dół lub górę) więc nie powinno być problemu z założeniem, lecz musisz się liczyć ze skróconym przebiegiem opony, oraz z tym że opona nie będzie miała takich parametrów jak na zalecanej feldze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

aby pasowały i felgi za 5 minut się nie pokrzywiły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi