Skocz do zawartości

Montowanie radia w Corsie B


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

fotki nie mam, ale widziałem u kolezanki z pracy radyjko INTEK zamontowane na górnej półce schowka od stony konsoli srodkowej rzecz jasna.Nawet fajnie to wyglada i nie ma problemów z obsługą z miejsca kierowcy (schowek bez zamykania, tylko taka dzielona wnęka, nie wiem czy we wszystkich Corsach B tak jest)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki nie mam, ale widziałem u kolezanki z pracy radyjko INTEK zamontowane na górnej półce schowka od stony konsoli srodkowej rzecz jasna.Nawet fajnie to wyglada i nie ma problemów z obsługą z miejsca kierowcy (schowek bez zamykania, tylko taka dzielona wnęka, nie wiem czy we wszystkich Corsach B tak jest)

Też nie wiem czy we wszystkich. Ja mam airbagi więc po stronie pasażera jest schowek zamykany, a pod nim taka wnęka niezamykana. Rozumiem że o to CI chodzi. :wesoly: Jak narazie wydaje mi się to jedynym sensownym rozwiązaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja swoje radio zamontowałem na boku tunelu środkowego od strony pasażera. Co prawda jest ograniczona możliwość przesuwania fotela ale za to mam radio pod ręką.

 

Pozdrawiam

Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z mojej Corsy B:

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Gorąco polecam to rozwiązanie. Na początku byłem trchę sceptycznie nastawiony do tego rozwiązania, lecz po wykonaniu mogę spokojnie polecic. Jedynym minusem jest to, że kiedy jadę sam a chcę zmienic cos w radyjku (głośnośc, kanał czy squelch) to muszę się naciągnąc. http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

Jak dla mnie ważne jest to, że w 10 sekund mogę schowac antenę i radio żeby nie kusiły. :D

 

Co do sprzętu to tti 550 + president missouri daje radę. Polecam. Osiągi co prawda gorsze niż w przypadku president johny II + president missouri (w Renault Kangoo - więc antena znajduje się w nim znacznie wyżej z racji wysokości samochodu), ale za tą cene mogę ją z czystym sumieniem polecic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w opisie. Liczę że jest ktoś na forum kto posiada radio w Corsie B i podzieli się ze mną fotkami.

A jakie radio ?

Bo takiego U520 to prawie wszędzie zmieścisz a np TTi 880 to już jest problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos nie uzywa popielniczki, szczerze polecam ja wykrecic i zamiast niej zamontowac CB. Oczywiscie mowi tu o malych odbiornikach typu Cobra. Pasuje bardzo ladnie, nie widac zadnych kabli, nie zaglusza takze zadnych innych urzadzen. Fakt faktem caly czas pozostaje na widoku. I mysle ze to jedyna wada tego mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności