Skocz do zawartości

Czy reklamować te opony?


Gość betagoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz_760301

Na każdej oponie mam te wgłębienia.

Z reklamacją może być trochę zachodu bo oponki kupiłem przez internet.

Tu:

http://sklepopon.pl/opony/

 

Porozmawiam z nimi i zareklamuję tym bardziej, że kupiłem od nich drugi kpl na zimę - tez Nokiany :shock:

 

Dam znać co i jak się potoczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylsamemze masz te wglebienie tylko na jednej ktorej zrobiles foto?

 

hm...

 

no i tak to juz jest jak sie kupuje przez internet - do kogo potem z reklamacja

powiedza ze zle zalozone zostaly i tyle...

dlatego nie ma co - ja zawsze kupuje w hurtowni (mam spore znizki) to czasami nawet taniej niz na necie wyhcodzi a wiem na czym stoje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Zobaczymy.

Przez telefon wydawali się rzeczowi - pełen profesjonalizm - nawet po 17-tej oddzwonili jak miałem pilna sprawę.

Myślę, że zależy im na dobrej renomie - pożyjemy, zobaczymy i przy okazji sprawdzimy ta ich rozległą sieć serwisów :shock:

 

P.S Niestety te opony nie są dostępne w rozsądnych cenach u gumiarzy (przepłaciłbym ponad 400 zł!)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz_760301

Jutro rozeznam co i jak.

 

[ Dodano: Czw Paź 16, 2008 10:23 ]

Sprawa jest rozwojowa tzn. na jednej oponie pojawiła się wypukłość. Opona zaczęła się również rozwarstwiać (bieżnik odchodzi od bocznej strony opony)

 

Napisałem do nich (www. Sklep opon), że proszę o załatwienie sprawy z tytułu rękojmi i wymianę wszystkich 4 opon na nowe wolne od wad.

 

Zobaczymy co dalej....

 

Mam nadzieję, że z drugim zimowym kpl. Nokianów nie będzie takich problemów :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam.Ja również popieram wypowiedz kolegi Daniel0.Pracuję w oponkach juz 5 lat i śmiało mogę stwierdzić że te wgłębienia to poprostu łączenie opony.U niektórych producentów występuje nawet w czterech miejscach.Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin1980, nie odgrzebujemy tematów-nieboszczyków,ale skoro zaczałes,to moze sie komuś przyda.

te wgłębienia to poprostu łączenie opony

tak potwierdzam,bo w oponach siedzę też kupę lat

Sprawa jest rozwojowa tzn. na jednej oponie pojawiła się wypukłość. Opona zaczęła się również rozwarstwiać (bieżnik odchodzi od bocznej strony opony)

rzadka wada lub często efekt uderzenia o twardą przeszkodę(dziura,krawężnik),a tego zadna,nawet najlepsza opona nie wytrzyma.Łatwo to zresztą sprawdzic,bo wtedy wewnątrz opony jest dziurka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzon_de_vito

Jeżeli to faktycznie sa łączenia opony, to dlaczego takich dołków nie mają wszystkie opony a jedynie niektóre? Z ciekawosci wczoraj przejrzalem opony które mam na "rodzinnych" autach i w garażu, żadna z nich nie jest zdeformowana (przynajmniej nie w taki sposób żeby to zauważyć) a są to opony klasy "ekonomicznej" - dębice passio/vivo (nie kupujcie tego), jakieś tandetne bieżniki, fuldy letnie, pirelli letnie, micheliny letnie i jeszcze moje firehawki (slicki ;);] ). Skoro da się oponę zrobić bez dołków to taką z dołkami też bym reklamował bez zastanowienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taką z dołkami też bym reklamował bez zastanowienia.

ale to nie mam wpływu na eksploatacje,to tak jakbyś chciał reklamować cukierki,bo mają krzywy napis na folii :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności