Skocz do zawartości

ile wam pali Meriva


Gość mazbasi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sintra 98

 

 

 

wiem o co chodzi poprzednim aucie to jest sintra miałem ustawione na 40 stopni i przełączał mi w lecie po około 600-800 metrów a w zimie przy mrozach jak ostatnie to po 1,2 km .Dlatego zadałem pytanie do tych co mają gaz w Merivie jak im włącza się gaz

Jacek jeżeli odpisujesz do jednego użytkownika to nie rób tak wielkich cytatów ,bo to robi post słabo czytelny.
Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Mario_80

 

 

To bardzo dużo moja Sintra 2.2 na gazie autostrada 150-170 cały czas 12litrow gazu
Litosci!!

 

Przy prawidlowo ustawionej instalacji ten wynik jest niemozliwy do osiagniecia i gazu nie moze spalic mniej niz Pb w tych samych warunkach.

Auto duze gabarytowo i ciezkie c.a. 1650kg, wiec te 12L .........

 

 

 

jeszcze pytanko do posiadaczy lpg ile bierze wam benzyny na rozpałkę
Moj z16xe 101PS 0,75L Pb i spada, bo moja jazda to trasa 2x22km w ciagu dnia.

Zas z16xep 105PS duzo za duzo. Na razie testuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Litosci!!

 

Przy prawidlowo ustawionej instalacji ten wynik jest niemozliwy do osiagniecia i gazu nie moze spalic mniej niz Pb w tych samych warunkach.

Auto duze gabarytowo i ciezkie c.a. 1650kg, wiec te 12L .........

 

 

 

Moj z16xe 101PS 0,75L Pb i spada, bo moja jazda to trasa 2x22km w ciagu dnia.

Zas z16xep 105PS duzo za duzo. Na razie testuje.

 

 

 

 

to uważasz ze kłamie przy spokojnej jeździe do 120 to 11 litrów gazu ,w mieście w zimie 16-17 lato 13-15 litrów .5 lat nią jeździłem wiec wiem co piszę :angry:jeszcze jedno miałeś sintre kiedy kolwiek

 

 

Naucz się cytować bo będę wywalał twoje posty w kosz.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mario_80

 

 

to uważasz ze kłamie przy spokojnej jeździe do 120 to 11 litrów gazu
Po tej wypowiedzi zdecydowanie tak twierdze.

Jesli przy spokojnej jezdzie ciagnal 11L, to powiedz mi jak to mozliwe ze palil tylko 1l wiecej przy duzo wiekszym obciazeniu - opory powietrza i masa ktora trzeba uciagnac.

Fizyki nie oszukasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Wyjazd na Węgry 2 rodziny jazda przez Tatry w samochodzie 5 osób Plus bagaż, nie przekraczalem dozwolonej prędkości wyszlo11.4 na 100.Dlatego o tym piszę bo LPG dzielilismy na 2 rodziny, tak paliła u mnie moja Sintra, nigdy nie sprawdzilem ile pali na PB, ale gaz jak na autobus było spoko. Więc zostawmy juz ten temat, chociaż pierwszy raz mi ktoś wytyka ze mój samochód mnie pali. Miałem Fiat Stilo 1.9 jtd w mieście palil 7.5-8 nigdy poniżej a ludzie pisali ze po największych miastach polski palil im lekko ponad 6.Morał z tego ze może nauczyłem się jeździć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mario_80

 

 

To bardzo dużo moja Sintra 2.2 na gazie autostrada 150-170 cały czas 12litrow gazu

 

 

nie przekraczalem dozwolonej prędkości wyszlo11.4 na 100.

 

 

 

Z kazda dalsza wypowiedzia sam sobie coraz bardziej zaprzeczasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Ok podaje się masz rację, trasa minimum 15 litra miasto 20 litrów. Zadowolony

Pozdrawiam

Co na szybkiego znalazłem na tym portalu

 

 

 

mnie 3.0 w trasie zeszło poniżej 11l a przy dłuższym dystansie ( bo to przy przejechaniu 120km było ) zeszła by z pewnością niżej...

 

Harnasiowi w trasie pali 2.2 w okolicy też 10 więc jakiegoś dramatu naprawdę nie ma.

http://forum.opel24.com/topic/55687-spalanie-lpg/

Przepraszam zagolopowalem się to tu piszemy o Merivie, wiec myślę ze niedowiarki po czytają i zamknięty temat,pozdrawiam

Edytowane przez sintra 98

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co ja poradzę że Mery tak dużo pali - moja sintra przy delikatnej jeździe wychodzi ok 10-11l lpg/100km.

Prędkości autostradowe - to 13-14l lpg/100km. do 120km/h 12l lpg/100km.

Jacek pisał prawdę - sintra ma takie spalanie - koleżance Oli udało się zejść ze spalaniem do 10l lpg/100km - ale jazda emerycka. w silniku 3.0 V6.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności