Skocz do zawartości

Czy Ktoś używał juz spray'u do kół (zamiast koła zapasowego)


Gość atb30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiaczek410

Pytasz, kolego, czy ten spray jest dobry... Sa rozne zdania na ten temat... Przyjmijmy ze jest dobry i wpsikniesz go do kola a on zalepi dziurke...

 

A czym pozniej napompujesz kolo?? Wozisz ze soba pompke?? Ja wiem ze na stacjach sa kompresory ale nawet kilkukilometrowy spacer na stacje z kolem pod pacha szybko wybije Ci z glowy spraye do latania kol...

 

Dojazdowka to najlepsze rozwiazanie... Zajmuje mniej miejsca niz pelny zapas a jest pewniejszy niz spray...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym pozniej napompujesz kolo??

... nie do końca jesteś w temacie - ten spray pompuje też koło...

.... może nie 3 atm ale min. 1,5 nabija i można podjechać na kompresor... Pozdro... :wink:

 

http://allegro.pl/item600476629_zestaw_naprawczy_do_opon_klej_powietrze_spray.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko aldnie pieknei domomentu jak to jest malygwozdz albo cos podobnego

ja ostatnio dostalem spod ciezarowki jakas sroba ktora weszla w opona z boku - dziura na wylot i same strzepy

takze tu zadne spraey by nie pomogly (tylko zapas albo jak ktos ma gaz to wlasnie dojazdowka)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

To w takim razie ja widzialem jakies inne

... to mógł być ,,zestaw naprawczy'' - sam klej, kiedyś robił furorę w latach 80-tych(nie pamiętam nazwy)....

... preparat o którym mowa to ,,koło zapasowe'' w sprayu ...

do momentu jak to jest mały gwóźdź albo coś podobnego

... dokładnie - pozwala na szybką ,,naprawę'' koła bez jego demontażu...

P.S. Poprawiłem cytat.... http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

 

Pozdro... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

silvo44, jakie musi mieć ciśnienie te 300ml zeby napompować opone do 2 Bar ?

A propo,to ćwierć tzw laczków jest spowodowanych uszkodzeniem wentyla,zwłaszcza w okresie letnim,więc żaden spray nie pomoże

na szkoleniu w super firmie udowodniono,że preparat wpływa negatywnie na oponę i powoduje,że użyty materiał do załatania dziury się kiepsko trzyma,zalecali wogóle nie podejmować się takiej roboty

kiedyś naprawiałem opone z transportera opancerzonego wypełnioną fabrycznie preparatem uszczelniającym ewentualne dziury i porażka,najpierw był problem z wyczyszczeniem miejsca przebicia,potem minicombi nie chciało się przykleić,ehhh nawkur.iałem się nieżle :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie musi mieć ciśnienie te 300ml zeby napompować opone do 2 Bar ?

... można by policzyć - ale nie o to chodzi...(tak nawiasem mówiąc - cisnienie w takiej puszce jest duże )

zibi, miałeś w ręce taki preparat :wesoly: jak wiadomo na odwrocie jest instrukcja użycia ... nie chce mi sie lecieć do auta, ale nie jest tam napisane, że pompuje do 2 atm ale tyle by dojechać kawałek do cpn-u i koło dopompować ... przy okazji sprawdzę ... Pozdro...

 

http://www.allegro.pl/item654769418_kolo_zapasowe_w_sprayu_dojazdowka_tire_doctor.html - pompuje do 1,7 :beer::beer: mało :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności