Skocz do zawartości

kapie jakis płyn


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

[ Dodano: Czw Lis 06, 2008 20:47 ]

nie wiem co to za chlodnica za 1000 zeta

ja za oryginal GMa dalem mniej

 

chłodnica do Ursusa C-385, 76r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie wsypuj ale nie polecaj tego innym

a z drugiej strony dlaczego mam nie polecać? ja tylko wyrażam swoją opinię na ten temat a czy Ktoś sobie wsypie czy nie to już jego sprawa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałeś i skasowałeś tą treść:

gomezzz1

rozumię Wasze negatywne nastawienie do tego typu produktów...ale to Wasze zdanie ja miałem jedynie wątpliwości zastosowania tego w oplu z tego względu, że bałem się żeby mi parownika "nie zakleiło"...ale teraz wiem już na bank że nic się nie dzieję i nie przekona mnie nikt, że może zaszkodzić

Pojeździj w zimie przy sporym mrozie to się przekonasz :D

i zastanów się o jakim pojeździe mówisz: ursusie czy Oplu, no chyba że proszek wsypałeś do obydwóch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj w zimie przy sporym mrozie to się przekonasz

i zastanów się o jakim pojeździe mówisz: ursusie czy Oplu, no chyba że proszek wsypałeś do obydwóch.

w zimie przy mrozie i w lecie przy upale sprawdzone :roll: i Oplu i w Ursusie i w innych pojazdach...a ten proszek chyba działa tylko na rozgrzanym płynie...nigdy nie sypałem go na zimny płyn tylko zawsze na rozgrzany... ostatnio właśnie w Oplu puściła mi pompa wodna i uciekał płyn a że studiuje w Krakowie i nie miałem jak ani gdzie zrobić to samemu to wsypałem raz jedno opakowanie póżniej drugie i się lało na drugi dzień wsypałem dwa jednocześnie chodził rozgrzany na wolnych obrotach i wygłądało na to że jest ok zacząłem jeżdzić troszkę większe obroty i puściło niestety...za duża szczelina i przypuszczam też, że miało też znaczenie to, że to przy samej pompie i jednak wieksze ciśnienie jest, no i cały ten proszek wywaliło mi na tą belkę pod silnikiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten proszek chyba działa tylko na rozgrzanym płynie.

wiesz

ja umiem czytac instrukcje na opakowaniu

wsypalem na rozgrzany plyn

chodzilo az sie rozejdzie po ukladzie

owszem ciec przestalo

ale przestalo rowniez grzac w aucie

 

jak narazie to jestes jeden na nas dwoch

zainteresowany sam wyciagnie wnioski czy sypac czy naprawiac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się:

zainteresowany sam wyciagnie wnioski czy sypac czy naprawiac

a tak przy okazji taka ciekawostka: teraz jak mi woda uciekała przez tą pompę i schodziło do tego poziomu że miałem sucho w zbiorniczku wyrównawczym ale parownik mi nie zamarzał a wcześniej jak mi "dmuchnęło" UPG to jak tylko zeszło ze zbiorniczka od razu parownik zamarzał...dlaczego? tak samo było jak wymieniłem pompę i jeszcze był zapowietrzony układ to jak sobie pochodził chwile i odpowietrzył się, było za mało wody od razu zamarzł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi sie to nigdy nie zdarzyło, ale widocznie zdarzają się wyjątki ...mam jeden pojazd w którym wsypuje regularnie bo cieknie w takim miejscu, że nie ma jak usuną tego...( a nowa chłodnica to kszt ok. 1000zł)

no tak lepiej

zapchac uklad

przegrzac silnik

i pozniej plakac bo nowy kosztuje wiecej od chlodnicy

 

pogratulowac takiego podejscia

nie wiem co to za chlodnica za 1000 zeta

ja za oryginal GMa dalem mniej

taki proszek uszczelniajacy moze zapchac:nagrzewnice,kanaly ukladu chlodzenia i utrudnia cyrkulacje plynu.nie wlewa sie tego dziadostwa. chlodnica za 1000zl to chyba pomyliles fora i masz lexusa,w takim razie popraw stopke i zmien z astra f 91 r ,dla ktorej nwka kosztuje 180zl na lexus :roll:

 

Usunąłem zdublowany tekst/DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki proszek uszczelniajacy moze zapchac:nagrzewnice,kanaly ukladu chlodzenia i utrudnia cyrkulacje plynu.nie wlewa sie tego dziadostwa. chlodnica za 1000zl to chyba pomyliles fora i masz lexusa,w takim razie popraw stopke i zmien z astra f 91 r ,dla ktorej nwka kosztuje 180zl na lexus

kolego, poczytaj na drugi raz dokładnie ze zrozumieniem wszystkie posty to sie dowiesz co to za chłodnica za 1000 zeta...a co do uszczelniaczy to to co miałem do napisania juz napisałem i nie zmienię zdania na ten temat...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności