Skocz do zawartości

Serwis, wymiana oleju itp. w Warszawie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam pytanie do posiadaczy Zafiry, gdzie w W-wie robicie jakies drobne remonty i obsluge serwisowa typu wymiana oleju, filtrow, itp. Oczywiscie chodzi mi o serwisy nieautoryzowane,

prosilbym rowniez o podanie cen tak dla porownania. W serwisie Opla Dixi w Raszynie krzykneli mi za wymiane oleju w 2.2DTI (wchodzi 5.5l) az 400zl a filtrow kolejne 200. A tak w ogole to probowali mnie naciagnac na pelny przeglad za 800zl. W zeszlym roku korzystalem z uslug serwisu przy Budkach Szczesliwickich, bylo zdecydowanie taniej, ale tez wydaje mi sie ze dosc drogo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to ladnie Cie naciagaja.

 

Ja za wymiane oleju z filrtem (olej Mobil 1 5w50) do 2.0 OPC place 220 PLN. Samochod serwisuje u chlopaka, ktorego poznalem jak jeszcze pracowal w serwisie Alfy Romeo. Pozniej otworzyl swoj wlasny warsztat i serwisuje moje wszystkie samochody. Jedyna wada to to, ze ma warsztat w okolicach Minska Mazowieckiego :D(

 

No i nie naprawia elektroniki...

 

Jak chcesz, moge Ci podeslac info na priva

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

 

Na budki szczęśliwickiej jest drogo... Jak kupiłem zafire to oddałem do nich na wymiane tarcz z przodu, klocków i nabicie klimatyzacji... Koszt 1180zł... troche przydrogo... Może i specjaliści ale się cenią jak za złoto...

 

Niedawno robiłem przegląd w Zafirze (teraz juz jej niema) i dzwoniłem po kilku serwisach, które ponoć specjalizują się w Oplach... generalnie najtaniej za przegląd chcieli w ASO przy Rudnickiego 700 - 750zł... w rezultacie zapłaciłem więcej ale dlatego, ze zgłosiłem pare innych spraw

 

Następy w kolejności był serwis Opla przy Hery na bemowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy ktos jeszcze z posiadaczy Zafki z W-wy moglby mi cos doradzic?

Troche przerazaja mnie te koszty, pewnie dlatego, ze olej dosc drogi i sporo wchodzi

do naszego dieselka. Znalazlem we Wlochach jeszcze jeden serwis ale okazalo sie jeszcze drozej niz na Budkach Szczesliwickich, gdzie po podsumowaniu kosztow wymiana filtru powietrza, paliwa i oleju + 5.5 Mobil 1 wynioslaby ok. 400zl z robicizna.

Czy ktos zna tansze miejsce, niekoniecznie specjalizujace sie w Oplach, ale na tyle solidne, zeby nie rozwalili mi silnika czy tez pompy przez nieumiejetne dzialania.

 

Mam jeszcze sprawe do moderatora - kiedys na tym forum byl osobny dzial poswiecony serwisom z podzialem na wojewodztwa, ale obecnie nie moge go znalezc. A byloby to idealne miejsce na ten temat, bo dotyczy wszystkich posiadaczy opelkow. Gdzie obecnie najlepiej zadawac takie pytania, aby trafily do wiekszego grona?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cbm80, jak Ci te 400 zł. wychodzi? Oni prawie 200 za robociznę biorą?

 

Jak miałem Omegę z tym samym silnikiem to zamawiałem filtry za ~80 zł., olej (dobry, od sprawdzonego sprzedawcy z Allegro) za ~150, wymiana oleju i filtra 30 zł.

Powietrza i paliwa sam wymieniłem...

 

Pozdr.

M.

 

PS. jak coś to sprawdź tego opla też http://www.kwietniak-opel.pl/ . Dosyć dobrzy fachowcy tam pracują, tyle, że to trochę pod warszawą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Juz podaje ceny z AutoRemaru - to nadal najtansze miejsce, ktore znalazlem w W-wie:

olej Mobil 1 38zl/l * 5.5l

filtr powietrza - 45

filtr paliwa - 49 + 20 za wymiane

filtr oleju - 36 + 10 za wymiane filtru i oleju razem

W sumie wychodzi mi 385zl w czym sam olej to prawie 210zl

 

Z wiadomych powodow szukam tanszego, ale rownie dobrego rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności