Skocz do zawartości

Serwis, wymiana oleju itp. w Warszawie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Rozumiem, ale w tym momencie nie żałuję, że zmieniłem diesla na benzynę, do Zafiry 2.0T filtry zamówiłem duużo taniej do tego PB po 3,5/l. i aż chce się żyć ;)

 

Co nie zmienia faktu, że drogo płacisz za te filtry.

Do Omegi, inny model ten sam silnik, płaciłem za przyzwoite (polecał człowiek co trochę w tym siedzi):

oleju delphi - 17,50

kabinowy z wkladem weglowym aster - 32,50

powietrza fiaam - 31

paliwa fiaam - 18

 

Może tu tkwi problem, kup tańsze filtry i tylko zleć im wymianę.

Domyślam się, że jak u nich nie kupisz oleju i filtra to i cena za wymianę się zmieni, ale to 30 zł. raczej max będzie.

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja juz dwa razy korzystałem z serwisu autoekspert na ul. Żwirki i Wigury. Za wymianę oleju, filtrów (powietrza, oleju, paliwa, przeciwpyłkowego), płynu chłodzącego, płynu hamulcowego, swiec żarowych, diagnostykę silnika, ogólny przegląd samochodu wzięli 1100 zł. Wszystkie części i płyny były od nich. Nie wiem czy to drogo czy nie? Sami oceńcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Nie wiem czy to drogo czy nie? Sami oceńcie.

Części które wymieniłeś to około 400, w detalu. Jako ASO zapewne mają zniżki

Więc sam oceń czy 700 zł za robotę to dużo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Części które wymieniłeś to około 400, w detalu. Jako ASO zapewne mają zniżki

Więc sam oceń czy 700 zł za robotę to dużo.

No nie wiem czy części to 400 zł? Sam olej to ponad 200 zł, 4 świece po ok. 50 zł za sztukę to kolejne 200, filtry, płyn chłodniczy, hamulcowy. Chyba źle to policzyleś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sam olej to ponad 200 zł, 4 świece po ok. 50 zł za sztukę

Jaki olej jakie świece ?

Olej Castrol Magnatec 5W40, świece BERU.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Castrol Magnatec 5W40

4L kupisz za 100 zł, 200 zł to już jest duże zdzierstwo.

Świece za 40 zł za sztukę.

 

Oczywiście to nie są ceny z ASO tylko ze sklepów motoryzacyjnych.

Teraz pomyśl jakie upusty ma ASO. Dalej uważam że w 400 zł za te części się zmieścisz jak kupisz samemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A Mobil 1 po ile chodzi w tanszych miejscach, mi gosc liczyl po 38zl/l, zaleta taka przynajmniej nie musze martwic sie o te 1.5l ponad 4l pojemnik, bo wiadomo, ze wtedy wychodzi, ze trzeba kupic 2x 1l butelke.

 

Filtry do Zafiry tez podobno drozsze niz typowe do Astry. Moglbys cos polecic z marek lub gotowych aukcji na Allegro?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

4L kupisz za 100 zł, 200 zł to już jest duże zdzierstwo.

Świece za 40 zł za sztukę.

Takie ceny to chyba w Bytomiu. Nawet na Allegro jest drożej a teraz spróbuj znaleźć w Warszawie części w takich cenach jakie podałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności