Skocz do zawartości

światła w Sintrze


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Kopułka wewnątrz to odbłyśnik żarówki i powinien być w reflektorze.

Tutaj masz z tym odbłyśnikiem http://moto.allegro.pl/item499131244_opel_sintra_96_99_reflektor_lampa_przod_nowy.html

Pozatym gdybyś chciał oryginalne to tylko przez serwis i to pod warunkiem że uda im się ściągnąć (chociaż też nie wiadomo czy nie będzie to zamiennik).

No i cena pewnie będzie podwójna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

orginalne lampy jak się niemyle to koszt ponad 500zł.szt. Ja wstawiłem nowe zamienniki i jestem zadowolony tylko silniczek regulacji musisz poprzekladać.ale to proste. Mi jeden silniczek wysypałsię razem z rdzą. Jak ktoś ma sprawny lewy to chętnie odkupie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ponownie wszystkich po dosć długim czasie oczekiwania na reflektory w piątek stałem się ich szczęśliwym posiadaczem :mg: w sklepie kupiłem jeszcze zarówki osram za 55 zł komplet. Z powodu mojej niecierpliwości założyłem reflektory zaraz po wyjściu ze sklepu :) i po zaświeceniu świateł w dzień już widziałem różnicę a jadąc wieczorem moje zdziwienie było wielkie po prostu widziałem i nie załuję ani złotówki którą wydałem na swiatła ;p;p:spoko: Dziękuję wszystkim którzy mi pomogli w wyborze żarówek i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie żarówki Osram kupiłeś :lol:

 

Ja się łamie strasznie nie wiem jakie wybrać czy te Philipsy Xtreme albo Philisp Night Guide

lub Osram NightBreakers . Myślałem też o BlueVision H4 i W5W na postojówki ?? lub osramach Cool Blue czy jakoś tak . Ale sam nie wiem, wolałbym wcześniej kupić żarówki a potem ewentualnie zastanowić sie nad kloszami.

Ktoś zakładał może jakieś inne postojówki np. ledowe , kolorowe :lol:

 

Osram NightBrakers założyłem do Felicji i powiem , że jest różnica wcześniej miałem jakieś zwykłe Tungsramy. Wracam do domu po ciemku i tu sprawdzają sie idealnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Sintra nie posiada przekaznikow na reflektory i do żarówki dociera napięcie 10-11V dla tego wystarczy zamontować po jednej sztuce na światla mijania i drogowe i nie potrzeba zadnych specjalnych żarówek:) pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość Tomaszi

Witam wszystkich.

Mam problem ze światłami. Z przodu zgasły światła mijania, natomiast tył- brak pozycyjnych oraz STOPU (działa tylko dodatkowy).

Rozebrałem pół pojazdu i nadal jestem w punkcie wyjścia.

Bezpieczniki i przekażniki są ok. Przewody od kostek przy lampach do skrzynki pod maską są całe i drożne. Prąd na bezpiecznikach w kabine przy włączeniu świateł- jest.

Wymieniłem dwa przekażniki(sprawdzone w innej Sintrze) które znajdują się za schowkiem pasażera i nic.

Tracę już siły i cierpliwość.

Pomóżcie proszę.

Pozdrawiam wszystkich

Jest to sintra 99 rok 2.2 Diesel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności