Skocz do zawartości

witam wszystkich miłosników marki opel calibra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

jest mi bardzo miło ze moge byc w waszej grupie i na początek mam do was kilka pytań jak mogę jesli to możliwe dodac fotke swojego auta do mojego profilu? i jak moge zmienic dane w profilu np.wiek jakie mam auto itd... wiem ze moze to dla was smieszne ale nie wiem jak to mam zrobic mam 38 lat miałem juz w zycie kilkanaście samochodów bo to moja pasja opel calibra jest specyficznym autem i bardzo ładnym i zarazem eleganckim mam go krótko ale juz na starość fajnie jest pomykac takim autkiem jeszcze kiedys dokupie tylko terenówke i mozna juz myslec o emerytuze :wink: zona ma tez auto ale inna marke pozdrawiam wszystkich i mysle że bedę z wami miło i sympatycznie no i oczywiscie pogłębie swoja wiedze o tym samochodzikmu tomasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dziekuje bardzo ale raczej chyba juz nie moge nic zmienic w swoim profilu po kliknieciu na mój prfil nie pokazały sie juz wolne pola do wypełnienia szkoda ale mimo to dziekuje ci bardzo za pomoc

 

[ Dodano: Pią Gru 26, 2008 10:59 ]

przepraszam ale cos udałóo mi sie uruchomic i chyba nawet zmienic w profilu to super i oczywiscie jeszcze raz dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zostanie uruchomiona galeria zdjęć naszych użytkowników z fotkami. Więc każdy z użytkowników będzie mógł tam pokazać swoje autko, skomentować ocenić itp.

 

Musisz wejść w zakładkę profil - pole avatar się nazywa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bardzo dziekuje i napewno skorzystam z tej funkcji i z największą przyjemnościa obejżę auto kolegów i kolezanek no i oczywiscie dodam swoje fotki

 

[ Dodano: Pią Gru 26, 2008 13:50 ]

bardzo dziekuje i napewno skorzystam z tej funkcji i z największą przyjemnościa obejżę auta kolegów i kolezanek no i oczywiscie dodam swoje fotki swojego autka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace już trwają, także jeszcze troszkę to potrwa, myślę że kwestia parunastu dni, póki co zapraszam na http://opel24.com - tutaj też toczone są równolegle prace aczkolwiek rok 2009 będzie rokiem dla Opel24 wdrażaniu nowych funkcji dla naszych użytkowników.

 

Pozdrawiam, życząc udanej końcówki Świąt

Holcu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

równiez dziekuje za Życzenia i Pozdrawiam Serdecznie skorzystam ze stronki Jestem Brdazo zadowolony że podjąłem odpowiednia dezyzje o wstąpieniu do waszego portalu OPEL 24 super sprawa i dużo ciekawych spraw naprawde bedę polecał innym znajomym oczywiscie kto ma opelka http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności