Skocz do zawartości

Astra II - 1.4 16V czy 1.6 8V - który silnik lepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

isofix to ustandaryzowane mocowanie dla fotelika dzieciecego, u kazdego producenta to nazywa sie tak samo i dzieki temu mozna wsadzic kazdy fotelik w kazde autko z tym czyms

 

oplowskie 8V sa uznawane za dosc niezawodne i latwe w naprawie (wiekszosc mechanikow sobie z nimi radzi), pozatym znacznie lepiej znosza gaz od 16V ktore zeby jezdzic dynamicznie trzeba jednak troche krecic jak zreszta wszystki multipionty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

mialem astre f z silnikem 1,6 8v ..odpychal sie rewleacja ...teraz mam astre G 1,6 16V i nie odpycha sie tak jak poprzedniczka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w tym autku 1.8 to minimum aby jeździć sprawnie. Silniki które podajesz, zawsze będą miały braki mocy. Wystarczy obciązenie 2-3 osoby i wyprzedzanie trwa wieki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja mysle ze przy obecnej cenie benzyny i kosztów obsługi aut o wiele ekonomiczniejsza i tańsza w obsłudze bedzie silnik 1.6 8v :mrgreen: a jak już komuś zależy na osiągach to kupi sobie astre 2.0 lub 2.2 w benzynie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
mialem astre f z silnikem 1,6 8v ..odpychal sie rewleacja ...teraz mam astre G 1,6 16V i nie odpycha sie tak jak poprzedniczka

 

Ciekawa opinia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mialem astre f z silnikem 1,6 8v ..odpychal sie rewleacja ...teraz mam astre G 1,6 16V i nie odpycha sie tak jak poprzedniczka

 

Ciekawa opinia :)

 

Jak ktoś nie kreci silnika po 5 tyś obrotówy tylko powiedzmy do 3 tyś to taka opinia jest jak najbardziej słuszna ze wgledu na znacznie niżej połozony moment obrotwy w silniku 8v....bo 16 v benzyny trzbe krecić ponad 3 tyś żeby jakoś sprawniej przyspieszało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mialem astre f z silnikem 1,6 8v ..odpychal sie rewleacja ...teraz mam astre G 1,6 16V i nie odpycha sie tak jak poprzedniczka

 

Ciekawa opinia :)

 

Jak ktoś nie kreci silnika po 5 tyś obrotówy tylko powiedzmy do 3 tyś to taka opinia jest jak najbardziej słuszna ze wgledu na znacznie niżej połozony moment obrotwy w silniku 8v....bo 16 v benzyny trzbe krecić ponad 3 tyś żeby jakoś sprawniej przyspieszało.

zgadza się, wiem coś o tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy takim rozumowaniu, to najlepsze wyjściw 2.0 ale 8V przy niskich obrotach napewno będzie miał większy moment i lepiej bedzie "odpychał". :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przy takim rozumowaniu, to najlepsze wyjściw 2.0 ale 8V przy niskich obrotach napewno będzie miał większy moment i lepiej bedzie "odpychał". :)

 

 

Dokładnie tak:) szkoda ze w astrach g go nie ma:(:lol: kurde jak sie okaze że mi pompa siada(inny temat z tym problemem) to za tą kase to sobie kupie silnik 2.0 8v hehe i zamontuje do astry g i zagazuje :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności