Skocz do zawartości

Co to za część?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam taki problem, że chciałem wymienić żarówkę ze środkowej konsoli od ogrzewania tylnej szyby i los tak chciał że pękły oba zatrzaski, a tamto i tak mocno siedzi nie chce wogóle wyjść, tak więc bez zatrzasków lub z i tak trzyma się to strasznie jakiś pomysł jak to wyjąć?

 

I powiedzcie mi jak się nazywa ta część? To ją kupię żeby jednak mimo wszystko te zatrzaski były, a może ktoś z Was ma takie coś na zbyciu?

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

możesz to nazwać włącznikiem od dmuchawy...nic mi więcej nie przychodzi do głowy :shock: ...ale jak Ci siedzi mocno to zmień żarówkę włóż z powrotem i może będzie się trzymało

 

a tu masz linki jak to zrobić: http://www.corsa.dhs.org/form_ArticleShow.aspx?aid=2

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic340915.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

jak sie nie myle zeby wyciagnac to to musisz caly panel srodkowy zdemontowac, tylko nie wiem czy w corsach jest tak samo jak w astrach F

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. aby zmienic zarowki trzeba zdjac caly panel srodkowy. poczytaj na forum jak to zrobic.

 

2 srubki za nawiewami i 2 srubki pod przelacznikiem nawiewu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No jesli chciałbym zmienić oswietlenie calej konsoli to rzeczywiscie trzeba rozbierać, ale na początek chciałem zacząć od czegoś prostszego i wymienić żarówkę która oświetla włącznik do ogrzewania tylnej szyby no i zatrzaski pękły a reszta jak się trzymała tak się trzyma nawet nie drgnie :shock: tak więc pewnie muszę rozmontować całość? czy jest jeszcze jakiś sposób?:) moze ruszyć tym?

 

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 20:48 ]

Zapomnialem dodac chyba ;) ze to zdjecie jest przypadkowe z innej corsy i ze chce doprowadzic do takiego stanu zeby ta galka wyszla ;) a u mnie nawet ze zlamanymi zatrzaskami nie drgnie jakies pomysly?;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

wymieniałem ostatnio te żarówki w corsie ale szczerze mowiąć to nie pamiętam jak to było...ale chyba żeby wymienić tą od podgrzewnia tylnej szyby to musisz ten włącznik rozebrać...uważaj przy rozbieraniu bo tam są takie różnie malutkie elementy żeby Ci się nie zgubiły

 

rozumię, że masz zdjęte pokrętło (to coś czego nie ma na tym zdjęciu co wkleiłeś) i masz problem z wyjęciem samego włącznika? (to co jest z zaznaczonymi urwanymi zatrzaskami) więc jeżeli zatrzaski na pewno nie trzymają to musisz mocno ciągnąć i musi wyjść

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moze i macie racje sprobuje rozebrac cala srodkowa konsole tak bedzie bezpieczniej niz na sile wyjmowac ta galke. Jak bede rozbieral porobie fotki to zdam pozniej relacje :)

Ale to dziwne bo tyle przeczytalem artykulow co do zmiany tej zarowki w sposob jaki chcialem zrobic, a u mnie takie trudnosci hmm moze to zbieg okolicznosci?

 

A co do tej zarowki od ogrzewania tylnej szyby to tam tez jest zgniotka?

 

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 21:02 ]

Dokładnie wyciągnąłem tylko pokrętło i tyle nic wiecej nie chcialo pojsc zatrzaski polamalem a to i tak nie chce wyjsc ;) tak wiec nie wiem czemu tak ;) a boje sie tak z calej sily zwlaszcza ze i tak mocno wyjąć chcialem :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

A co do tej zarowki od ogrzewania tylnej szyby to tam tez jest zgniotka?

tak tam masz żaróweczkę taką 1.2W

 

przypominam sobie, że też miałem problemy ze zdjęciem pokrętła i musiałem cały panel rozmontować...okazało się że ktoś wcześniej tam grzebał i pokrętło było przyklejone do włącznika także jak ciągnąłem za pokrętło(gałkę) to wychodziło razem z włącznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności