Skocz do zawartości

rozrusznik


Gość wisniaplc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wisniaplc

dzieki zrobilem tak jak mi powiedziales........ ale zdziwila mnie jadna rzecz jak odkrecilem filtr powietrza to z przewodu tego grubszego wydobywala sie jakias biala wydzielina......

 

 

http://zapodaj.net/1924686.jpg.html

 

czerwona strzalka zaznaczony jest "pojemnik" z ktorego wychodzi ten przewod a niebieska ten przewod co idzie do filtra powietrza...... caly byl w tej wydzielinie..... co to moze byc???

a ten "pojemnik" to filtr paliwa??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

ten wąż to jest właśnie to co się często powtarza woda w oleju lub silnik nie dogrzany wówczas robi się ta biała maź

 

[ Dodano: Nie Mar 01, 2009 16:01 ]

tej puszki nie kojarzę u mnie tego nie ma a miałem tydzień temu zdjętą skrzynię i widział bym takie coś :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wisniaplc

u mnie silnik nie dogrzany bo termostat padniety :cry: no wlasnie nie wiem co to za puszka ale do niej idzie wlasnie ten kabel od filtra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6
wisniaplc, jeśli połączenie ma z "silnikiem" i idzie przewód do filtra - to przyjmijmy że puszka odmy, a co do tej mazi masz już wyjaśnienie - z resztą tematów o tym na forum jest od groma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

może ktoś się z tym spotkał o podpowie co to jest ale przyszło mi do głowy w starych samochodach było odpowietrzenie skrzyni korbowej i tam była puszka z sitem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość ryba1986adam

witam was wszystkich mam problem i pytanie odnosnie rozrusznika... jakis czas temu wymienilem rozrusznik nie kupilem nowego uzywka przez dobre 2 tyg. naprawde odpalal od dotkniecia niestety juz tak nie jest kreci slabnie kreci i dopiero odpala jakby tracil moc a pozniej odpali ale ciezko jest mu odpalic... a mam pytanie jeszcze odnosnie uchwytu od rozrusznika do silnika czy jest on potrzebny czy mozna jezdzic bez tego uchwytu?! pomozcie nie wiem co robic...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

ryba1986adam, co z tym rozrusznikiem jest to ciężko tak powiedzieć

czy sprawdzałeś szczotki jak go kupiłeś, czy może to akum. siada sprawdź go a uchwyt od rozrusznika ? może daj fotkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ryba1986adam

tak jak napisalem na poczatku bylo wszystko ok odpalal od razu bez zadnych problemow po 2 tyg. zaczal sie problem tak jakby sie zawieszal , slabo kreci, moze mase tracil?! nie wiem... szczotek nie wymienialem bo widzialem ze dobrze palil ale czy by w tak krotkim czasie sie wytarly?! akumulator mam nowy tzn. z 6 miesiecy wiec aku. bym wykluczyl... a ten uchwyt od rozrusznika wyglada mniej wiecej jal litera L wygieta blacha od rozrusznika 2 otwory do silnika na jedna srube...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności