Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość stefdeath

Kolega z pracy serwisował u nich swoje 2 kolejne ople i bardzo poleca jako uczciwą i solidną firmę. Zdarzyło się np., że zwrócili mu sami kasę, którą przez pomyłkę pobrali, sam by się nie zorientował :)

Ale faktycznie, ceny mają konkretne - np. wymiana rozrządu kosztuje u nich dokładnie tyle, co w ASO w Markach.

 

Edit: znacie jakieś opinie na temat serwisu blacharskiego Opla przy Uprawnej na Wilanowie? To oddział Autopolu z Mangalii.

 

Ja też serwisowałem długi czas swoja astrę w autoremarze i wszystko było ok. Ceny fakt nie były mega niskie ale na jakość usług nie mogłem narzekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To może coś z tematu wygłuszania, a nuż może ktoś skorzysta: SztukaWyciszania z Warszawy. Wyciszałem komorę silnika i uszczelki drzwi, bo trochę za dużo tego hałasu docierało do wewnątrz. A że narodził się mały brzdąc, którego budził nawet najcichszy klakson, to wyboru nie było. Kaska spora, ale warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam warsztat w Nadarzynie! asbautomat. Mają najnowsze komputery do diagnostyki, wymianę oleju za darmo (płacisz tylko za olej) i przede wszystkim są rzetelni i ich ceny nie zwalają z nóg! Polecam :)

Konkretny adres ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie proszę o pomoc. Chce sprawdzić luzy zaworowe w z18xer, ale...już mi ręce opadają. Każdy mechanik mówi, że luzów w tym silniku się nie kontroluje. Proszę osoby o polecenie warsztatu gdzie już ktoś dokonywał wspomnianej czynności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

 

Poszukuję dobrego mechanika i przystępnego cenowo w Warszawie. Mianowicie silnik w moim Signumie zaczął nierówno pracować, byłem na wyjeździe i podjechałem do diagnostyki komputerowej i wyszło oczywiście EGR. Czy znacie jakiegoś mechanika który wyczyściłby/ zaślepił czy nie wiem co jeszcze zawór EGR. Widziałem kiedyś ogłoszenie tutaj na naszym forum mechanika z Woli, teraz nie mogę tego znaleźć. Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mam dobrego mechanika - znajomego na Wilanowie. Człowiek konkretny i solidny. Co ważne można się z nim dogadać, a nie jak z większością mechaników... Jak kiedyś pilnowałem mechaników tak jemu oddaje samochód i się nie martwię. Ceny części i robocizny też ma niezłe. W razie większej roboty na dostęp do porządnego sprzętu.

Jak coś to proszę o wiadomość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Głos rozsądku

Sie ma.

 

Poszukuję sprawdzonego warsztatu/osoby w Warszawie , gdzie naprawią mi sterowanie ogrzewaniem w Sintrze.

Chodzi prawdopodobnie o podciśnienia ( nie zmienia się kierunek nawiewu ).

Walczyłem z tym cały dzień i poległem. Podejrzewam , że to jakaś drobnostka , ale bez kanału/garażu sam nie dam rady.

Chyba , że jeżeli ktoś z Was ma pojęcie o tej usterce , to również możemy się dogadać. Kto i gdzie mi to zrobi - nie ważne. Aby działało.

 

Mogę podjechać w każde miejsce w Warszawie lub okolicach.

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja poszukuje sprytnego elektryka z każdej okolicy w-wy :)

sprytne oblaty aby przelitował nadtopione kostki :) ew. powyjmował piny bez kontaktu i połczył mnie spryciarsko :) nie mylić z druciarstwem :)

pozdrawiam wszystkich :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam takie pytanie - mam przerobioną Vectrę C 1,8 benzyna + LPG - 2004 rok

Słabo się znam na samochodach. Dziad który mi to przerobił już się gdzieś zwinął więc nie ma czego szukać.

Najprawdopodobniej wsadził mi mieszalnik nie z tego modelu który mam - i nawiew działa jak chce. Te silniczki chyba też się popaliły...

No i pytanie o jakiegoś dobrego mechanika - chyba kogoś kto miał do czynienia z przeróbkami anglików...

Preferowana Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności