Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

a ja poszukuje sprytnego elektryka z każdej okolicy w-wy smile.gif

sprytne oblaty aby przelitował nadtopione kostki smile.gif ew. powyjmował piny bez kontaktu i połczył mnie spryciarsko smile.gif nie mylić z druciarstwem smile.gif

pozdrawiam wszystkich smile.gif

 

Podłączam się pod prośbę :) Polećcie kogoś :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trzasnęła mi dzisiaj kostka wybieraka, a że mam ma jeszcze oryginalną 97r to nigdzie jej dostać nie mogę. Kupiłem cały mechanizm nowy typ, ale Jeżeli ktoś ma stary wybierak z całą kostkę lub zna zakład który potrafi wymienić mechanizm i zamienić nie pasujące ramię bez problemów to proszę o kontakt. W tej chwili nie mam wstecznego a jedynka i dwójka wchodzą jak wsteczny :) Dotoczę się najlepiej na Pradze Południe lub Ursynowie, ale może być i inna dzielnica Warszawy auto jest bardzo potrzebne bo odwożę dziecko z przedszkola. Jeżeli ktoś ma dostęp do tunelu to sam powinienem dać radę wymienić. Serwisy są teraz zawalone i chcą mnie umawiać za tydzień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ciut przyłaczę do tematu

Ktoś zna dobry zaufany warsztat, gdzie nei skroją na kasie, doradzą i zrobią porządnie np. mojego opla corsę c 1.7 dti w okolicy praga północ, może białołęka, bielany.

Potrzbuję ogólnie ponaprawiac wszystko w aucie, od za dużego spalania (czyli musi się ktoś znac aby wiedziec co robia nie po omacku), przez jakeis tam filtry, kiedtys tłumik końcowy, rozrząd, światła itp... tak generaleni żeby juz nigdy nie szukac :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ciut przyłaczę do tematu

Ktoś zna dobry zaufany warsztat, gdzie nei skroją na kasie, doradzą i zrobią porządnie np. mojego opla corsę c 1.7 dti w okolicy praga północ, może białołęka, bielany.

Potrzbuję ogólnie ponaprawiac wszystko w aucie, od za dużego spalania (czyli musi się ktoś znac aby wiedziec co robia nie po omacku), przez jakeis tam filtry, kiedtys tłumik końcowy, rozrząd, światła itp... tak generaleni żeby juz nigdy nie szukac :-)

Witam dobry warsztat jest na ul. BIAŁOŁĘCKIEJ (sorry , ale nr nie pamiętam ) i dobry też jest przy Odowąża niedaleko stacji diagnostycznej. Dzwoń pod 500-464-424 i się wszystkiego dowiesz. Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dobry warsztat jest na ul. BIAŁOŁĘCKIEJ (sorry , ale nr nie pamiętam ) i dobry też jest przy Odowąża niedaleko stacji diagnostycznej. Dzwoń pod 500-464-424 i się wszystkiego dowiesz. Pozdro.

czy chodzi o http://www.rankingwarsztatow.pl/mapa_dojazdu,16787,warszawa-mirgos.-elektromechanika-pojazdowa.php ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sobczak Auto Serwis

Tak się ciut przyłaczę do tematu

Ktoś zna dobry zaufany warsztat, gdzie nei skroją na kasie, doradzą i zrobią porządnie np. mojego opla corsę c 1.7 dti w okolicy praga północ, może białołęka, bielany.

Potrzbuję ogólnie ponaprawiac wszystko w aucie, od za dużego spalania (czyli musi się ktoś znac aby wiedziec co robia nie po omacku), przez jakeis tam filtry, kiedtys tłumik końcowy, rozrząd, światła itp... tak generaleni żeby juz nigdy nie szukac :-)

Jeśli Marki nie są aż tak daleko to zapraszamy do nas. Mamy 26 letnie doświadczenie, dobrych mechaników i za wysoką jakość myślę że przystępne ceny. Jakby był Pan zainteresowany to proszę wejść na stronę tam są wszystkie informacje wraz z orientacyjnymi cenami http://www.sobczak.net/

 

pozdrawiamy

Sobczak Auto Serwis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość piter27

Ja odradzam warsztat w Warszawie Mokotów na ul Racławickiej 9 mój kumpel byl na sprawdzenie układu klimatyzacji czy jest szczelna oraz nabiciu nowego środka.Wszysto zostało zrobione po 10 dniach klimatyzacja nie dziala okazało się że jest przewód nieszczelny i cały srodek mi wyleciał.tak oto mi sprawdzili szczelnosc instalacji .wywaliłem nie potrzebnie 140zl a oni mówią że urządzenie sprawdziło szczelność i bylo wszystko w porządku.Tylko drugi mechanik mi wpuścił specialny środek na ultrfiolet i odrazu było widać gdzie jest przewód nieszczelny a oni tego nie zrobili.Oto profesionalny warsztat.Więc odradzam jazdy do tych mechaników,bo szkoda nerwów i kasy.

Edytowane przez piter27

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość quest.serwis

Zapraszam do mojego warsztatu ( specjalizacja opel ) - Warszawa mokotów przy trasie siekierkowskiej ul. Antoniewska 46A

mail: [email protected] : tel. 537-777-111 .

 

Własnej strony www narazie nie ma - puki co zapraszaam tutaj:

 

http://dobrymechanik.net/mechanicy/warszawa/quest-auto-serwis.html

 

ZAPRASZAM

Edytowane przez quest.serwis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności