Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję serwisu gdzie mogę zaktualizować sterownik silnika do najnowszej wersji. Proszę o jakieś namiary + koszt takiej operacji. Bo 250 zł jaki usłyszałem u jednego dealera to dla mnie za drogo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam unikajcie tego kolesia z Mokotowa.http://www.gumtree.pl/cp-mechanika-i-autoskup/mokotow/korekta-licznika-cofanie-licznikow-warszawa-diagnostyka-610701024

był u mnie aby podłączyć komputer potrzebowałem kodu pinu do swojej astry>.Oczywiście podał mi go,i jeszcze powiedział mi że mam jakąś blokade założoną przez poprzedniego właściciela bo nie mógł mi aktywować funkcji dźwięku zapinania pasów oraz że kluczyka nie może mi zaprogramować.Bo wszystko wina oprogramowania w astrze i tylko serwis może go zdjąć.Okazało się że kod ktory mi podał PIN był zły a poprawny dostałem od Opla z serwisu.I bez problemu podjechał do innego speca z kompem i wszystko mi zaprogramował co chciałem a on niby ze nie mógł bo blokada jest jakaś w moim oplu.

Więc nie polecam go koleś widać za bardzo sie nie zna co robi straciłem 50zł.dzwonienie do niego nic nie dało aby kase oddal.

http://www.gumtree.pl/cp-mechanika-i-autoskup/mokotow/korekta-licznika-cofanie-licznikow-warszawa-diagnostyka-610701024

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, poszukuję serwisu klimatyzacji (sprawdzenie szczelności, regeneracja i naprawa sprężarek - generalnie kompleksowo, bo klima, a w zasadzie sprężarka jest głośna) w Warszawie, Piasecznie, bądź okolicach? Jaki serwis byście polecili do Astry H? Z góry dziękuję za pomoc :-)

Edytowane przez vBB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis Opla w Sadowej obok Łomianek, nazywa się Autosadowa strona http://autosadowa.pl/ każda cena warta usługi, można być przy naprawie, 20 lat doświadczenia w ASO robi swoje, zna się na rzeczy facet

Edytowane przez kolasek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Poszukuję warsztatu sprawdzonego najlepiej takiego który specjalizuje się w oplach, gdzieś w okolicy pruszkowa/ożarowa ewenualnie części warszawy bliżej pruszkowa. Chciałbym wymienić rozrząd oraz olej + filtry. Ważne jest dla mnie abym mógł przywieźć własne części a nawet olej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość lukasz.1988

Poszukuję warsztatu sprawdzonego najlepiej takiego który specjalizuje się w oplach, gdzieś w okolicy warszawa/ożarowa. Chciałbym wymienić rozrząd oraz olej + filtry. Prosze o pomoc ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz.1988

Czytać potrafie, ale zależy mi na aktualnych informacjach. A nie posty z 2009-2011. Przez ten czas już połowa mogła zostać zamknięta. Jeśli bym chciał sprawdzać które są jeszcze to bym szukał na www.google.pl a nie na forum. Nie wydaje mi się żeby to był jakiś problem jak ktoś znowu napisze ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi bardzo

ze nie posiadamy aktualnej listy zaufanych warsztatow w mazowieckim

przykro mi rowniez

ze szkoda ci paru groszy na sprawdzenie paru z nich

wystarczy zadzwonic i juz wiesz czy sa czy sie zawineli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności