Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Warsztaty w W-wie i okolicach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

WITAM, nowy jestem ,nie bić :} serio: gdzie w okolicy warszawy -dokładniej legionowo serock naprawić skrzynie automatyczną w omedze -- 5hp18 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jeszcze co Wam polecić, ale na pewno mogę odradzić Nextim na Modlińskiej.

Człowiek, który nie ma pojęcia za wielkiego o motoryzacji zostanie naciągnięty na bank na wymianę części, których nie musi wymieniać, o kosztach już nie wspomnę ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Ostatnio pałętałem się po różnych warsztatach, ale zmieniłem miejsce zamieszkania, a z opinii drogich forumowiczów widzę ze np ten na ul. Hery jest polecamy, a tam mam całkiem niedaleko i tak się zastanawiam czy na prawdę warto ?

A tak poza tematem, to kilka ładnych latek przejeździłem astrą1 - bardzo polecam. Przesiadłem się na astrę3, w nadziei ze będzie tylko lepiej i niestety niemiła niespodzianka... Przez pół roku użytkowania mniej więcej tyle problemów co astrą1 przez 2 lata - może po prostu pechowo trafiłem :beer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Witam, :/

jestem owym posiadaczem Sintry 2.2.Gdzie najlepiej wymienic pasek rozrządu i czy koniecznie musi byc oryginał :/:/:/ .

Dzięki i Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Witam. Jestem nowy. Od jakiegoś czasu serwisuję swoją Corsinkę w Feu-Vert przy Puławskiej oraz Braci Wagów na Ursynowie i jestem zadowolony. Rozrząd itp robią w całkiem dobrej cenie. Dali mi książkę przeglądów i przepatrzyli auto za 1zł jak byłem 1 raz. Nie miałem przekonania do takich serwisów ale ich się już nie boje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Dzięki dziś sprawdzę ile zaśpiewają :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Witam czy ktoś wie gdzie w warszawie zajmują sie naprawą elektrycznych dachów?? Z góry dziękuję :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym prosił o namiar na jakiegoś NORMALNEGO mechanika z Marek pod wa-wa.

Dobry i niezbyt drogi oczywiści:)

Korzystałem z automark ale dla mnie to ..... ah nie warto gadać więcej tam nie pojadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

A ja bym prosił o namiar na jakiegoś NORMALNEGO mechanika z Marek pod wa-wa.

Dobry i niezbyt drogi oczywiści:)

Korzystałem z automark ale dla mnie to ..... ah nie warto gadać więcej tam nie pojadę.

Witam, jeden z użytkowników polecił mnie zakład Opel Serwis znajdujący się w Kobyłce.

http://www.opel-serwis.pl/

Dzisiaj zostawiłem tam auto z baaaardzo długą listą usterek więc jak je odbiorę to będę mógł powiedzieć coś więcej o ich usługach.

Podobno są dobrymi fachowcami, a ja po moich poprzednich doświadczeniach wolę nie ryzykować partactwa.

Oprócz tego od użytkownika lakers67 dostałem namiary podobno na też dobry warsztat w Zielonce:

Zielonka ul.Marecka 73 (przedłużenie ul.Fabrycznej od strony Marek)

telefony 501-435-921/31 i 227719887.

Także mam nadzieję że pomogłem :( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a więc czekam jeszcze na ocenę:(

I chyba też tam zawitam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi