Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, ja już po naprawie. Trochę się zeszło i nie mogłem wcześniej napisać. Ogólnie jestem zadowolony chociaż naprawa trochę trwała tzn zostawiłem w czwartek rano i odebrałem dopiero we wtorek ok 12.. Wiem miałem sporo rzeczy do zrobienia więc jestem w stanie to zrozumieć. Został mi jeszcze do zrobienia fotel ale wydaje mi się że zrobili wszystko ok. Przegoniłem auto kilka razy i nie miałem żadnych problemów. Raz zapaliła mi się kontrolka check engine jak zwykle ale za chwilę zniknęła i teraz jest już ok i nie mam żadnych zastrzeżeń (zrobiłem 1,5 tys km). Także polecam http://www.opel-serwis.pl/

Aha w sumie zostawiłem 2 tys złotych :beer: także mam nadzieję że po zrobieniu fotela pozostanie mi tylko na wiosnę odświeżenie lakieru i tapicerki i będę mógł kilka lat bezproblemowo jeździć :mrgreen:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już po naprawie. Trochę się zeszło i nie mogłem wcześniej napisać. Ogólnie jestem zadowolony chociaż naprawa trochę trwała tzn zostawiłem w czwartek rano i odebrałem dopiero we wtorek ok 12.. Wiem miałem sporo rzeczy do zrobienia więc jestem w stanie to zrozumieć. Został mi jeszcze do zrobienia fotel ale wydaje mi się że zrobili wszystko ok. Przegoniłem auto kilka razy i nie miałem żadnych problemów. Raz zapaliła mi się kontrolka check engine jak zwykle ale za chwilę zniknęła i teraz jest już ok i nie mam żadnych zastrzeżeń (zrobiłem 1,5 tys km). Także polecam http://www.opel-serwis.pl/

Aha w sumie zostawiłem 2 tys złotych :beer: także mam nadzieję że po zrobieniu fotela pozostanie mi tylko na wiosnę odświeżenie lakieru i tapicerki i będę mógł kilka lat bezproblemowo jeździć :mrgreen:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość styczen123

Jesli chodzi o naprawe zamków i stacyjek w Warszawie, to goraco polecam punkt na ul. Jałtańskiej (STEGNY), poprostu wachowa pomoc, byłem mile zaskoczony cena i sprawna naprawa mojego zamka, jak i stacyjki po włamaniu:), ewentualnie odwiedzic ich strone

 

www.otwieramy24h.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po wymianie fotela za 600 zł (plus przełożenie tapicerki) wszystko śmiga i lata. Nie wyświetlają się żadne błędy i jestem zadowolony. Łącznie zostawiłem za wszystko 2,6 tys zł. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Przemo6435

Witam

Ja naprzykład już drugi samochód serwisuje w http://www.autoparts.com.pl/

Robią daewoo i ople jeżdże do nich ale na Kotsica

Można u nich kupić część ale także można mieć swoje

Dają też kartę z 5% zniżką mimo że mają naprawde niskie ceny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam: Marki ul. Piłsudskiego róg Łąkówek (oleje, przegląd klimy, filtry, akcesoria). Zainteresowanym podam tel. na PW. Mnie kolega polecił i jestem zadowolony. Już od 3 lat korzystam.

Witam,

również polecam

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kilka osób już wypowiadało swoje krytyczne opinie na temat tego ASO, ale

ja również chciałbym się podzielić moim negatywnym doświadczeniem odnośnie serwisu Auto-Żoliborz na Rudnickiego w Warszawie:

* nieterminowi (mimo wcześniejszych uzgodnień z wyprzedzeniem nie

rozpoczynają prac na czas, trwają one o wiele dłużej niż obiecywali)

* leniwi (auto oddane na prostą diagnostykę stało cały dzień

nietknięte, a ja się rozbijałem po mieście komunikacją, po czym po

powrocie z pracy zabrałem samochód z serwisu nie zdiagnozowany, ba!

nietknięty w ogóle palcem!)

* oszukują na fakturze (przy przeglądzie okresowym nie wymieniali

oleju, bo był zmieniony wcześniej, a mimo to na fakturze pojawiły

się pozycje "Filtr oleju" i "Uszczelka filtra", gdybym nie

zareagował, to bym zapłacił ekstra)

* klika osób na forach już pisało, że zaraz po przeglądzie,

wystąpiła u niego usterka samochodu; ja przerobiłem to samo -

dosłownie dwa dni po przeglądzie okresowym wystąpiła awaria (wcześniej

nie bylo żadnych problemów, auto jest ledwo po gwarancji - 2,5

roku); bardzo podejrzane

* na wszelkie próby zwrócenia uwagi reagują grubiańsko i

opryskliwie.

 

Omijajcie ten serwis z daleka w trosce o swoje zdrowie, auto i

portfel!

 

PS. Po zabraniu auta z całodziennego postoju w AŻ, przejechałem nim do seriwsu przy ul. Hery. Auto naprawili w 2,5 h (alternator). Koszty znośne. O jakości naprawy przekonam się z czasem (dam znać).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię jak można serwisować samochód po gwarancji w ASO - biorą jak za zboże. Proste czynności serwisowe zrobi każdy mechanik, a specjalistyczne to są nieautoryzowane warsztaty opla, ja korzystam z autoremar budki szczęśliwickie i co najważniejsze specjalizują się w oplach. A to ważne mój mechanik by pół opla rozkręcił, a i tak do niczego by nie doszedł, a tam po prostu wiedzą. Ja też nieopatrznie skorzystałem raz z aso, i to co piszę kolega, nie spieszy się im, człowiek tuła się komunikacją, jakość pracy mierna, tłum ludzi z gwarancji, a ceny kosmos, aż mnie jeszcze ciarki przechodzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ja naprzykład już drugi samochód serwisuje w http://www.autoparts.com.pl/

Robią daewoo i ople jeżdże do nich ale na Kotsica

Można u nich kupić część ale także można mieć swoje

Dają też kartę z 5% zniżką mimo że mają naprawde niskie ceny

 

 

Potwierdzam i polecam!:D

Byłem tam we wtorek - Dziś mogę z czystym sumieniem polecić:D

Mieszkam na Tarchominie-Parę razy byłem w "Oplu" przy Modlińskiej...

Nie ma porównania!!!

Polecam AUTOPARTS Przy Kotsica

 

[ Dodano: Czw Sty 28, 2010 23:47 ]

PS: Ponawiam zapytanie o Warsztat specjalizujący się w klimatyzacji w Warszawie.

Czy komuś coś przychodzi do głowy??? Warszawa lub okolice???

 

Chodzi o porządne sprawdzenie układu klimatyzacji, a nie o takie poświecenie żaróweczką UV na zaworki od klimy i stwierdzenie, że wszystko jest ok, a po 3 tygodniach znowu nie mam gazu w klimie :) :) :) :)

 

Poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności