Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniałem koło pasowe i niestety zapłaciłem 300 czy 350. Dobry elektryk samochodowy potrafi zająć się naprawą i będziesz miał sprawny na długi czas po naprawie. Mam namiary, gdzie robię elektrykę, ale w Legionowie pod Warszawą jeśli Ci to odpowiada i masz blisko, to mogę podesłać tel.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki

 

podeslij poszukam gdzies blizej, mieszkam na brodnie wiec druga strona W-wy, ale jak porzadnie robia to czemu nie, wyslij namiary jak Ci wygodnie, otwartym tekstem lub na priva

Pzdr Adam

he he pomylilem z Piasecznem ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj - przecież to rzut beretem z Bródna do Legionowa ;-) Poszło na PW info.

Robiłem u nich rozrusznik, alternator i silniczki wycieraczek i wszystko hula do dziś bezawaryjnie a cenowo są przystępni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, na pewno skontaktuje się telefonicznie dam znać gdybym mial skorzystać i podzielę się spostrzeżeniami

Pozdrawiam Adam

 

ps. za późno edytowałem wczesniejsza odpowiedz bo legionowo oczywiscie blizej niz dalej ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

poszukuję warsztatu specjalizującego się w Oplach , Warszawa-Wawer.

Może być Józefów, Rembertów.. dość duży rozrzut..

Zależy mi na tym aby auto trafiło w dobre ręce, a nie do jakiegoś szarlatana ale to myślę jak każdy. :)

 

znacie może jakiś wart polecenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam Auto Parts (Auto Doktor) na Jagiellońskiej, filia po drugiej stronie na Kotsisa 2/4 (niestety nie Wawer, ani Rembertów). Znalazłem kilka pozytywnych opini na forum i wszedłem na stronę. Chciałem pojechać na TECHa, ale po telefonicznym objaśnieniu problemu człowiek z BOKu odradził. Ponoć ich komputer niezbyt radzi sobie z dieselami, dziś byłem na geometrii- 90zł, promocja ze 110zł i wyregulowaniu świateł. Ile, pytam? Na piwo pan da i będzie ok. Daję 30zł i słyszę: "Co pan?" I człowiek oddał mi dychę. Duża hala, 2 rzędy podnośników, czynne o 6 do 20. Do końca miesiąca robią przeglądy stanu technicznego za darmo, wjeżdżasz, robią i wyjeżdżasz :beer: Niezłe ceny, promocje (na stronie opis) i dobrze działająca strona z rezerwacją online. Specjalizują się w Daewoo, Oplach i Seatach. Przy mnie wjechały 2 radiowozy straży miejskiej, jeden stał rozkręcony. Fakt serwisowania aut budżetówki też daje do myślenia. Mnie kupili. Ps. Nie, nie jestem pracownikiem w/w miejsca, hehe! Polecam.

http://www.autoparts.com.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, poszukuję dobrego miejsca napraw dla mojego Opla w okolicach Piaseczna. Nie musi być nawet bardzo tanio, aby tylko wychodził po naprawach naprawiony, a nie z nowymi usterkami.

 

Do roboty będę miał w najbliższym czasie:

- wymiana chłodnicy, albo zabawy z uszczelką pod głowicą (co tydzień muszę dolewać 0,2l-0,3l płynu chłodniczego do zbiorniczka), a jak mają mi wybebeszać, to pewnie i rozrząd i pompa itd.

- ogólne sprawdzenie "co w trawie piszczy"

- poprawki z drzwiami tylnymi (kiepsko chodzą i skrzypią)

- zawieszenie... bo już się coś powybijało.

 

Gdzie najlepiej? Jeśli nie w okolicach Piaseczna, to gdzie w Warszawie z takimi drobnostkami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Gorąco polecam PM Serwis przy ul. Fortuny 14a na warszawskiej Woli.

Byłem tam dzisiaj ze swoją Bertonką. Naprawa (sprzęgło, zimering, wymiana oleju) przebigła w ciągu dnia. Bardzo dobry kontakt telefoniczy (informacje na bierząco) i miła atmosfera. Wrócę tam jeszcze nie raz.

 

Pozdrawiam,

M4n!3k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gorąco polecam PM Serwis przy ul. Fortuny 14a na warszawskiej Woli.

Byłem tam dzisiaj ze swoją Bertonką. Naprawa (sprzęgło, zimering, wymiana oleju) przebigła w ciągu dnia. Bardzo dobry kontakt telefoniczy (informacje na bierząco) i miła atmosfera. Wrócę tam jeszcze nie raz.

 

Pozdrawiam,

M4n!3k

A jakie ceny ? Przynajmniej ile ty zapłaciłeś ?

 

/kic poprawilem quoting

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności