Skocz do zawartości
Gość Anonymous

szukam dobrego, sprawdzonego mechanika we Wrocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak w temacie: sprawdzony i myślący mechanik we Wrocławiu poszukiwany.

Do bieżącego serwisowania Corsy C oraz ewentualnych /wypluć, odpukać!/ napraw.

Mieszkam przy wylocie na Warszawę, najlepiej te rejony.

Pozdrawiam

P.S. czas goni ... INSP miga ... ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

polecam mechanika na Rychtalskiej 4 (boczna Jednosci Narodowej) nie zdziera , szybko i sprawnie zna sie na opelkach :wink:

[ Dodano: Pon Maj 18, 2009 18:52 ]

Ja mam za to inne pytanko czy wie ktos gdzie we wroclawiu naprawiaja szyberdachy? Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

witam znm ten warsztat na rychtalskiej,tylko rzecz w tym ze za samo podlaczenie do kompa biora 180zl, i wedlug nich od tego trzeba zaczac.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Na rakowej. Niedaleko Ciebie skoro wylot na warszawę.

Nie pamiętam jednak, który to dokładnie numer.

Jadąc od strony miasta skręcasz przed zjazdem na koronę w uliczkę w prawo, następnie druga w lewo i drugi po prawej.

Robiłem u niego Astrę i jestem zadowolony. Cena też raczej przystępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Mam pytanie, czy zna ktoś mechanika godnego polecenia od strony Nowego Dworu. Mam opla corse B diesel i przy dzisiejszym mrozie -15 stopni samochód odmówił posłuszeństwa. Muszę wymienić świece, chyba - nie znam się a samochodu nie mogę ruszyć z parkingu. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wersowa

Pozdrawiam

P.S. czas goni ... INSP miga ... :D

Nastepnym razem spróbuj tutaj:

ul. B. Krzywoustego 278b Wrocław; nr do mechanika 604-425-626. Z tego co wiem pracował w saabie (a to to samo co opel) i zna się na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiam

P.S. czas goni ... INSP miga ... :wesoly:

Nastepnym razem spróbuj tutaj:

ul. B. Krzywoustego 278b Wrocław; nr do mechanika 604-425-626. Z tego co wiem pracował w saabie (a to to samo co opel) i zna się na rzeczy.

Witam, jestem nowy na waszym forum i zapewne moje zdanie jest mało istotne, ale przynajmniej spróbuję wam przekazać kilka info na temat warsztatów. Jeśli chodzi o mechanika dobrego, taniego..ciężko w zależności od rodzaju naprawy czy jest to elektryka, silnik..czy jeszcze coś innego. ja mam omegę 3.0lv6-wiecie jak ona się psuje, koszmar ale bardzo jestem do niej przywiazany, dramatem były serwisy szczególnie że zepsuła się zawsze poza miejscem zamieszkania-złoiśliwiec jeden:( kiedyś popsuła mi się w Szczecinie a jako że jestem z Wawy to wiecie ...znaleść coś rozsądnego graniczy z cudem. Więc doktor google i jazda. wpisałem warsztat szczecin i wyskoczyła mi nazwa motointegrator, zrobiłem klik klik i trochę mi się rozjaśniło. jest tam baza warsztatów z jakąś jakością,perfect serwis, q-serwis- to chyba jest jakaś wyznacznia jakości? do czego dąże , wklepałem województwo w wyszukiwarce i włoala...warsztaty przede mną do tego na tej stronie można wybrac usługi . Mają chyba podpisane jakieś umowy bo tanio wymieniłem klocki i tarcze. do tego sam sobie wybrałem części i miałem wgląd do cen. nie wiem moze warto znac taką stronę?? minusem tej platformy jest to , że trochę trudno się po niej poruszać jak się nie zna podstawowych parametrów samochodów . podam wam link do strony . mam nadzieję ze się przyda. www.motointegrator.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś polecić warsztat z kompetentnymi i uczciwymi mechanikami w okolicy Gaju ? I ile tak średnio kosztuje rzetelny przegląd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby nie zakładać nowego tematu, to napiszę tutaj.

Potrzebuję wymienić termostat we Wrocławiu - czy ktoś z forumowiczów może to robił? W warsztacie gdzie zazwyczaj robię zaśpiewali mi 350 pln i coś mi się to nie podoba, bo ostatnio sporo sobie liczą za każdą pierdołę i jakość ich pracy dość spadła.

Będę wdzięczny za wszelkie porady :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja polecam Auto ok normalne ceny miła i fachowa obsługa

ul. Swojczycka 150

51-502 Wrocław

tel. 71/348 10 45

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja za wymianę termostatu płaciłem coś koło 80-90 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam warsztat na Milickiej od strony marino, robiłem u niego wahacz, zrobił za 170zł (cena wahacza+ robocizna) i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na przemkowskiej strasznie zdzierają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na przemkowskiej strasznie zdzierają

A jak wygląda sprawa z wykonaniem, znają się na rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiarus15

Tiaa czy się znają, według mnie średnio a ceny mają jak z aso. Poza podstawowymi naprawami typu zawiecha, paski itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi