Skocz do zawartości

Problem z odszkodowaniem z OC


Gość darkside13

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mozesz ise klucic zeby dali zadosc uczynienie za strate z tytulu ze auto wczesniej bylo bezwypadkowe a teraz jest juz po wypadku a wiadomo ze auto powypadkowe jest tansze jak bezwypadek. Jest to gdzie snawet ujete tak wiec walcz. Czesci tylko oryginalne maja byc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dla mnie sprawa ewidentna trafiles na likwidatora,ktory chce Cie oskubac i tyle. Dobrze ze ja nie mialem takich przejsc z Link4, bo na Twoim miejscu to juz pozew w sadzie dawno bym zlozyl.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darkside13

bede jechal zaraz do Servisu opla zeby mi wycenili ile u nich czesci i ich opinia , niech mi wystawia papiery namazgram odwolanie druczki prawne juz mam ;) i wysle to do Warty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

napisz pozniej jak tam sprawy, bo ciekawy jestem, ta nasza Polska juz taka jest ze jak nie walczysz to okradna cie i to na kazdym kroku.. ehh..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darkside13

oka bee tu pisal jak tam sie sprawy z tym kreca !! jak traficie na Warte to odrazu mozecie byc pewni, ze bedizecie sie musieli bić o swoje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z nimi walczylem

i sie wycofalem z powodu wyjazdu

wyplacili szkode calkowita jak pamietam 7700

zanizyli wartosc auta i to sporo (wedlug nich auto stracilo 10000 w pol roku)

nie policzyli odpowiednio roboczogodzin

i suma sumarum wartosc naprawy przekroczyla 70%wartosci auta

itd itp

ledwo na naprawe wystarczylo

wiem jak to jest ale taka prawda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chuliganus

Ja kiedyś walczylem z HDI samopomoc - tez mnie chcieli wykiwać, wnioskowałem o ponowną wycenę szkód - wycenili ale dołożyli dosłownie kilka setek co i tak nie przekładało się na rzeczywistą wartość szkód.

Doszliśmy razem do wniosku ze jeśli nie chcą zapłacić tyle ile powinni to zwrócą mi kasę na podstawie faktur z warsztatu blacharskiego, a robiłem to w nienajtańszym zakładzie i nieźle się zdziwili że taka kasa poszła na naprawę ale wszystko oddali bez że tak powiem zająknięcia - w końcu umowa to umowa :wesoly:

 

Jedyny minus takiej umowy to spora kasa na koncie żeby zapłacić z własnej kieszeni... no ale zaznajomiłem sie z blacharzami i na fakturce robocizna była policzona... no wiecie jak :)

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie i tak to jest. Niektorzy nie moga sie doprosic solidnej wyceny a inni zarabiaja jeszcze na tym. Ja nie pochwalam takich dzialan o ktorych piszesz....dla mnie jestes takim samym zlodziejem jak Warta, ktora zaniza wartosc wyceny......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chuliganus

ooo sorry Ciebie bardzo ale jeśli oni mi za wycenę policzyli prawie 2 tys mniej niż w rzeczywistości kosztowała blacharka auta to ja moge powiedzieć że mam czyste sumienie, bo poparte fakturami częsci ze sklepów a robocizna jak to robocizna - w jednym zakładzie policza taniej w innym drożej...

A na aucie - możesz mi wierzyć na słowo nie zarobiłem jak inni, którzy rozbiją malucha kupią cinquecento, rozbiją astre kupią audi... Ja poprostu wyszedłem na swoje - i złodziejstwem bym tego nie nazwał... nerwów, jeżdżenia za tym wszystkim było nie mało... Do kosztów miałem prawo sobie to doliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności