Skocz do zawartości

Gość benek90

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zakupilem sobie na poczatek kopulke i palec firmy beru i mam pytanie czy jesli wymienie to to czy trzeba cos ustawiac czy nic sie nierozleguluje???dziekuje z gory i przepraszam

 

 

 

 

 

usunąłem zdublowaną część postu/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość benek90

Witam to znow ja mam takie pytanie wymienilem kable swiece kopulke palec i dalej auto niema mocy i mi ja dusi i szarpie zauwazylem jeszcze ze jak dluzej postoi na sloncu to ciezko ja odpalic prosze was o pomoc bo ja juz nieiwiem co to moze byc:(((

 

a jeszcze jedno wymienilem juz 3

rodzaje kabli wn i dalej jak w nocy otworze maske to iskrzy mi na nich moze to byc przyczyna???/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam

Co do kabli napięciowych to przemyj je spirytusem. Jak to nie pomoże to polakieruj i powinno być po sprawie 8). A przyczyn szarpania może być mnóstwo:

1. Sczytaj błędy z kompa

2. Sprawdż przepustnicę

3. Kiedy wymieniałeś filtry?

4. Czy pompa paliwowa jest sprawna?

5. czy świece po wykręceniu są czyste, czy zaoliwione/

6. czy katalizator jest drożny?

7. czy spalanie jest w normie?

Jak odpowiesz na te pytania to na forum napewno znajdziesz pomoc.

Poza tym naucz się wreszcie korzystać z szukajki. Trochę inwencji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno wymienilem juz 3

 

rodzaje kabli wn i dalej jak w nocy otworze maske to iskrzy mi na nich moze to byc przyczyna???/

iskrzą się czy świecą ? Bo to zasadnicza różnica,wilgotne powietrze się jonizuje,czy coś w tym stylu, wygląda wtedy jakby się kable świeciły,nie oznacza to jednak ich awarii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość benek90

1 bledy szczytalem nic niepokazalo

2 przepustnica jest wporzadku

3 filtr paliwa byl wymieniony 2 dni temu

4 sprawna jest pompa paliwowa mechanik ja ogladal

5 swiece ssa czyste troche przy koncu tam gdzie te podklatki sa sa troche zaoliwione a tak to oki

6 katalizatora niema

7 a ze spalaniem to tak pali wiecej troche

a kable to swieca raczej ale nieiwiem jak to odroznic:((

nieiwiem nieiwiem juz sam co moze byc nie tak a ostanio to ciezko mi go juz odpalic jak dluzej postoi na sloncu jak jest zimny to chodzi lepiej czym bardziej sie nagrzeje tym bardziej szarpie i dusi ale niezawsze tak jest czasem prawie wogole niezaszarpie ani nic chodzi plynnie a czasem to masakra wiec nieiwiem juz sam co mam robic

 

[ Dodano: Sob Maj 09, 2009 19:21 ]

a jeszcze mam jedno pytanie bo nieiwiem czy to przez to ale wspawali mi zamiast kat jakas puszczke i ona dostaje rezonans konkrwetny moze to tez byc przyczyna?;)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Nie wiem jaki masz silnik, ale sprawdź jeszcze wtrysk paliwa.

Piszesz że fitr paliwa wymieniony aleo filtrze powietrza nic nie wspominasz.

Sprawdź też zawór EGR i ewentualnie go zaślep szczegóły na www.astra.autokacik.pl.

Mam rozumieć że przepustnica jest czysta?

Sprawdź też wszystkie przewody od powietrza i te które dochodzą do kanału dolotowego.

Sprawdż czy przewody paliwowe są szczelne zwłaszcza przy objemkach.

Sprawdź iskrę na każdej świecy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

benek90, wykręć świecę załóż na przewód WN. przyłóż do masy silnika i niech ktoś ci zakręci rozrusznikiem

tyle że jast czasem tak że świeca pod ciśnieniem gubi iskrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności