Skocz do zawartości

Montaż anteny CB w corsie B... Gdzie????


Gość maniek02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Oto mój fotoreportaż. :D

1. Kabel idzie za łączeniem plastików (przejdzie bez problemu bez rozbierania) i wychodzi od strony kierowcy.

Dołączona grafika

 

2.Wchodzi pod plastik przykrywający tunel środkowy (znowu bez rozbierania).

Dołączona grafika

 

3. Wychodzi spod plastiku i idzie pomiędzy prowadnicę od fotela (tą nieruchomą część ??? ) a tapicerkę.

Dołączona grafika

 

4. Tu jest największy problem w Twoim przypadku. Kabel idzie po prostu pod wycieraczką. Ja nie chciałem niczego rozbierać więc mi pasuje (u mnie z tyłu i tak nikt nie jeździ).

Dołączona grafika

 

5. Idzie pod kanapą do bagażnika.

Dołączona grafika

 

6. Wychodzi w bagażniku. Mam trochę za krótki kabel anteny żeby zamaskować go pod podłogę więc sobie tak "wisi".

Dołączona grafika

 

7. Jak tak będziesz układał kabel to nic mu się nie stanie - nawet się nie zgniecie.

Dołączona grafika

 

8. Na dach wypuszczaj kabel rynienką. Dzięki temu kabel nie jest zgniatany.

Dołączona grafika

 

 

 

Tak jak mówię. Ja zrobiłem to bez demontowania jakichkolwiek elementów. W zależności gdzie dasz radio, możesz pokombinować innych rozwiązań. Albo np. jak masz 5 drzwiowe nadwozie możesz tylnymi drzwiami wypuścić antenę na dach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiaczek410

Chodziło mi o cywilne radio. ??? Takie do słuchania muzyki. :D

O takim wlasnie mowie... Bylem dzis u kolesia ktory ma tak zamontowana antene i slychac swietnie... Przejechalem sie w miejsce gdzie wiem ze lokalna stacja ma gorszy zasieg i nie zauwazylem roznic pomiedzy antena na dachu a w slupku...

 

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 13:29 ]

Oto mój fotoreportaż. :wink:

Piekny fotoreportaz... Ja takiego nie zrobie bo u mnie nigdzie nie widac kabla i tym samym w zaden sposob nie przeszkadza, ale postaram sie zrobic fotki i wrzucic na forum...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

O takim wlasnie mowie... Bylem dzis u kolesia ktory ma tak zamontowana antene i slychac swietnie... Przejechalem sie w miejsce gdzie wiem ze lokalna stacja ma gorszy zasieg i nie zauwazylem roznic pomiedzy antena na dachu a w slupku...

Sorry, nie zrozumiałem Cie. Myślałem, że chcesz zupełnie zrezygnować z normalnego radia - anteny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś jeszcze ma pomysł na montaż radio w corsa B. Chcę mieć radio ale nie montowane na stałe. na razie wożę ję między siedzeniami. Ale znowu nie mam co zrobić z gruszką. Może ktoś ma fajny pomysł jak je umiejscowić między siedzeniami, aby nie latało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności