Skocz do zawartości

Insignia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

Tak się złożyło, że z końcem czerwca stanę się właścicielem Opel Insignia.

Zźera mnie niecierpliwość oraz ciekawość na temat wybranego przeze mnie samochodu. Nigdzie w internecie nie spotkałem się jeszcze z opiniami i wrażeniami na temat tego samochodu. Na tym forum też cisza...

Może koledzy gdzieś się spotkali już z uwagami i opiniami eksploatacyjnym tego modelu :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość rafal111

W Auto Świecie z tego tygodnia jest test porównawczy w którym bierze też udział Insignia.

A co do uwag użytkowników to jeszcze jest za świeże auto na rynku.

Może Ty jak odbierzesz to po jakimś czasie opiszesz swoje doświadczenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dopiero od paru tygodni pojawiaja sie pierwsze insignie, i nawet jedna kombi.

ale na opinie jeszcze za wczesnie, narazie mozesz tylko znalezc pochlebstwa w gazetach... reszta wyjdzie z czasem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl tu temat w nowosciach o insigni

i tam tez wypowiewdzi kilku ludzi

ja tez juz w tym siedzialem i nawet mialem okazja sie przejechac

jak dla mnei ladny - ale kokpit malo przejrzysty

no i mniej miejsca jak w mojej Fce - dlateog to auto raczej nie wchodzi w gre (oczywiscie sa tez inne powody)

 

ale moze to wskazowka dlaadminow - stwoczyc tez juz taka zakladka na forum

bo do Vectry to raczej nei mozna by tego juz podlaczyc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

esem, w necie jest już forum Insignii, które ma tylko około 15-stu użytkowników, także to nie jest na razie popularny temat :wesoly:

Czekamy na twoje wrażenia po odebraniu auta. Cóż, ktoś musi być ktoś pierwszy :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o czym tu mowic, raptem pare aut dopiero co wyjechalo na ulice, jeszcze za wczesnie na usterki... a o wygladzie nie ma co gadac innym sie bedzie podobac a innym nie :wesoly:

poza tym problemy opla tez nie przyczyniaja sie do rozszerzania dyskusji o nowych autach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Opel insygnia bardzo mi się podobał. Jjazda próbna była rewelacja...problem się zacąłł jak dokonałem zakupu.Samochód wyjechał bez ksennonów ,zapłaciłem za homologacje i wymontowane pasa i zagłówka, za które w salonie zapłaciłem, zmieniły właściciela. Właścicielem moich częśi okazał się kierownik serwisu opla w Bielsku -Białej i on mnie poinformował że wyrzucił te części do kosza bo takie ma prawo. Po czterech dniach wymarzone auto się zepsuło. Wyciekała woda z układu chłodzenia i moje autko stoi już 11 dni w serwisie BIELSKIM u bezczelnego kierownika serwisu...a ja wciąż słyszę, że części nie mogą dojść z Niemiec i jeżdżę autem zastępczym: malutką astrą. Nie wiem jek długo jeszcze będę czekał na usunięcie usterki. 4 dni jazdy 11 naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności