Skocz do zawartości

Insignia


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Strażak Sam

Witam Wszystkich! Jestem tu nowy. Do niedawna byłem bardzo długo na forum Nissana albowiem jeździłem Nissanem Murano 3.5 SL AWD. Teraz zamówiłem Opla Insignię i troszkę zaczynam się bać tego auta:shock: Zamówiłem model z silnikiem benzynowym 140 KM i z praktycznie pełnym wyposażeniem bez navi. Powiedzcie mi, czy jest szczególnego w tym samochodzie czego powinienem się bać? Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pią Kwi 30, 2010 10:59 ]

Aha! Czy ktoś już może zwiększał moc w tym silniku i jaki to dało efekt?

 

[ Dodano: Sro Maj 12, 2010 14:27 ]

piotrd321, jeżeli kupiłeś auto z homologacja ciężarową 4-osobową to pasa i zagłówka nie dostaniesz, bo według homologacji go nie ma.

A co do ksenonów to jak mogłeś wyjechać bez ksenonów skoro za nie zapłaciłeś przecież reflektorów by Ci nie wymontowali. Reflektory biksenonowe są opcją dodatkową i wymagają dopłaty 4900 lub 5400 w pakiecie zależnie od wersji. A jeśli zależało Ci na szybkim odbiorze auta to może kupiłeś po prostu to co mieli na placu.

RedDevil! Wczoraj odebrałem Insignię z homologacją ciężarową i ....mam wszystko pasy na środku, zagłówek!!! Natomiast masz rację, że auto jest zarejestrowane jako 4-osobowe i ma kratkę. :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to jest serwis i salon Wawr... to masz kolego wyjatkowego pecha. Kilku znajomych miało styczność z ta firma i bardzo narzekali. Pozdrawiam

Niestety muszę potwierdzić. Ja miałem styczność z salonem. Zastanawiam się nad wymianą zasłużonej Asterki II na IV. Niestety panowie potrafią skutecznie zniechęcić do czegokolwiek. Aż boję się co by było gdybym musiał z serwisu skorzystać. Znajomy ma w firmie całą flotę z Opla ( Astry III, Corsy, sam Insignią jeździ) i przeklina Bielski serwis. Póki co pojechałem do Tychów i tam obsługa jest o niebo lepsza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jesli kto kolwiek odbierajac auto z homologacja ciezarowo mial w srodku zaglowek oraz pas bezpieczenstwa srodkowego miejsca na tylnej kanapie to wg. przepisow auto nie powinno poruszac sie po drodze a wlasciciel naraza sie na konsekwencje karne w razie kontroli policji. Vat w tym przypadku zostal odliczony bezprawnie i takie bedzie stanowisko policji. Oczywiscie najwiecej do stracenia ma salon w ktorym auto zostalo sprzedane. Klient nie dostaje tych elementow po przerobienia samochodu na wersje ciezarowa ( bez znaczenia czy zmiany dokonal salon czy fabryka) - tych elementow poprostu nie ma w wyposazeniu samochodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności