Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Lampka podświetlenia tablicy rejestracyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A więc w/w lampka popsuła się w naszej Agili rocznik 2003. Wiecie, gdzie na terenie Warszawy można kupić nową i w rozsądnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lampka popsuła się

... a co się dokładnie stało :?::?: skoro nie spaliła się żarówka to pozostaje tylko stłuczka i jej zniszczenie ... tak :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

lampka popsuła się

... a co się dokładnie stało :?::?: skoro nie spaliła się żarówka to pozostaje tylko stłuczka i jej zniszczenie ... tak :?::?:

Nie, lampka przegniła czy coś takiego, w każdym razie jeden z wtyków lata na boki, tak, że kilka ruchów i zaraz się odłamie. W każdym razie elektryk powiedział, że lampka do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

lampka popsuła się

... a co się dokładnie stało ;):?: skoro nie spaliła się żarówka to pozostaje tylko stłuczka i jej zniszczenie ... tak :?::?:

Nie, lampka przegniła czy coś takiego, w każdym razie jeden z wtyków lata na boki, tak, że kilka ruchów i zaraz się odłamie. W każdym razie elektryk powiedział, że lampka do wymiany.

Standard-tam zawsze cos przegnije, bo zle zrobili to ustrojstwo, powinno to byc odpwioednio

zabezpieczone izolacja lub czyms podobnym. elektryk to ameryki nie odkryl, lampke wymienic, no tak, tez bym to powiedzial, jak bym nawet elektrykiem nie byl... a moze to jeden z tych elektrykow co skacza przez plot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

O to mi chodziło, wielkie dzięki za pomoc :wesoly:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja może i Ameryki nie odkryłem. Stałem się nieszczęśliwym posiadaczem tego auta. Powiem że w środek wstawiłem moduł LED. Otworek idealnie pasuje do przykręcenia modułu. jako łączówki wykorzystane są wsuwki 6,3MM rodzaju męskiego. Wszystko działa idealnie i nie ma problemu teraz ze złym kontaktem. Tablica cała podświetlona.

post-58323-0-60442900-1520179237_thumb.jpg

Edytowane przez krystanek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi