Skocz do zawartości

Radio + antena


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Rozumiem że chcesz małą antenkę. Osobiście polecam President Missouri - mam takie dwie i jestem bardzo zadowolony. Antena jest wyższa od Floridy tylko o około 15cm więc to nie tak dużo.

Co do radia to sprecyzuj ile to jest "rozsądne pieniądze". Bo Missouri kosztuje około 250zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak dla mnie rozsądne pienidze to do 250 zł (za radio)a co do twojej anenki jest super lecz to jak dla mnie troche za droga nie opłaca mi sie inwestować niewiadomo ile bo nie bende tego używać na codzień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radio Onwa MK3 i antenę helikalną Sirio T3-27 zamocowaną na podstawie magnetycznej. Jeśli chcesz antenkę krótką do 100cm to możesz kupić też sprawdzoną Wilson Little Will. Do 150cm Sirio ML145.

Radio do 250zł to już można poszukać na forach CB, co polecają w tej kwocie obecnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Z poprzedniego auta został mi Unident 68 XL+Sirtel Santiago 1200+magnes 16cm.+K-PO NM-452.I z silnikiem Isuzu rewelacja.Tylko jeden problem nie ma miejsca na to radyjko śmiga na siedzeniu pasażera.

A może ktoś ma takie radyjko i zapoda fotki jak zamontował?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z poprzedniego auta został mi Unident 68 XL+Sirtel Santiago 1200+magnes 16cm.+K-PO NM-452.I z silnikiem Isuzu rewelacja.Tylko jeden problem nie ma miejsca na to radyjko śmiga na siedzeniu pasażera.

A może ktoś ma takie radyjko i zapoda fotki jak zamontował?

Pozdrawiam.

 

 

 

Widziałem na tym forum że możnzamontować tam gdzie jest tz. popoielniczka załącze link

 

http://astra.autokacik.pl/technika/napraw/cb/cb.htm

 

jak dla mnie super jak sobie kupie radyjko to sobie tak zamontuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

grooby, podałeś linka gdzie jest zamontowany "malutki" uniden 520 a zobacz sobie wymiary Unidena 68 XL

 

Pawlusza, ja TTi880, który jest jednym z większych radyjek zamontowałem w półce nad zapaliczką gdzieś na forum jest fotka. Uzupełnij profil czy masz Astrę F, G czy H

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam.

Mam Astre z 2001r. czy ona jest F czy G to ja sie nie znam bo to moja pierwsza.huri_khan TTi 880 bardzo dobre radyjko ze świetnymi filtrami ale mniejsze od U68XL.Jak możecie to zapodajcie fotki gdzie macie radyjko może coś podpatrze i skorzystam.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlusza, tu link do tematu gdzie są fotki z miejscami montażu cb http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=12284&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Mam Astre z 2001r. czy ona jest F czy G

To jest astra G http://forum.opel24.com/galeria/displayimage.php?album=random&cat=3&pos=-702

 

A to jest astra F http://forum.opel24.com/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=3&pos=22

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Dzięki moja jest G a co do miejsca montażu to chciałem troszke schować żeby nie było na widoku.Ten mały alanik fajnie ktoś zabunkrował ale ja pokąbinuje ze schowkiem.Moje jest nieco większe a tam możliwość jest.Jak coś wycuduje to zapodam fotki ale dopiero po niedzieli sie za to wezme.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności