Skocz do zawartości

Rozmair felg/opon


Gość Kogut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :beer:

Niedawno zakupiłem Agile dla żony i teraz ma pytanie :/

Jakie felgi mogę włożyć do agili bo niestety ma stalowe czarne i bardzo szpeci naszego bzyka :beer:

 

 

ps.

Coś mało ludzi w temacie Agili :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżone od oryginalnych! Wnęka koła w Agili jest bardzo ciasna! Założyłem na oryginalne felgi opony zimowe 155/65R14 Fulda i potrafią przycierać przy pełnym skręcie o osłony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

Jakie felgi mogę włożyć do agili

... czy może chodzi Ci o alusy :/:/ nie łaska napisać :beer: ...

... doraźnie wizerunek można poprawić kołpakami - zanim zdecydujesz się na fele ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

4x100 49ET??? 14'

... tak - typowe oplowskie ... obejrzyj stalówki co są na aucie - wszystkie oznaczenia są wybite na feldze ... jeśli takie masz i decydujesz się nie mieć problemów kup identyczne jak stalowe ...

 

OZNACZENIA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

podbijam do tematu..... mam zamiar kupić felgi do agili. pytanie czy wejdą takie jakie upatrzyłem mianowicie szerokość 6 cali Et33 14 cali opony to najmniejszy problem dobiorę sobie jak coś. na tą chwilę na agili jest ori stal i 165/60 i nic nie przyciera. dlatego dziwią mnie komentarze że na 155/65 przyciera. i mnie jest jeszcze sporo miejsca....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na feldze 6 cali 165 60 14 bardzo ładnie się układa. naciągu nie ma... miałem w 106tce taką konfiguracje i było ok.

 

P.S.

 

nie potrzebuje rad typu będzie naciag czy nie (jak będzie to i lepiej....) interesuje mnie raczej czy przy oponie 165/60 lub 165/65 feldze 6 cali i et33 zmieszcze się w nadkolach czy będzie przycierać gdzieś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje rad typu będzie naciag czy nie

Ok, spoko .. A na jakiej feli jest ori guma ?? Żeby porównać obie trzy trzeba więcej danych - teraz chcesz 14" a normalnie też są 14" czy 13" ?? I z jakim ET..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest ori felga 14 4 cale chyba i et 45 albo 49.... chcę aby koła zrównały się z karoseria albo nawet lekko wystawały tylko nie wiem czy nie będzie obcierać na dołkach..... opone jaką bym dał to w w zależności od szerokości felgi 165/65 lub 175/60 tak aby były minimalnie wyższe niż obecne, ale nie za szerokie bo na osiągach dostane w tyłek znowu i to bardzo przy szerszej oponie. Jaki cel takiego zabiegu..... Lepsze prowadzenie (szerszy rozstaw kół) zdecydowanie lepszy wygląd a dzięki minimalnie wyższej oponie powinien poprawić się nieco komfort.... szukam teraz kogoś kto ma felge około 7 cali szeroką i ET około 25 z rozstawem 4x100 żeby dać na przymiarkę i sprawdzić co i jak ale ciężka sprawa jak mają to 15tki.... ale chyba zaryzykuje i sprawdzę 15tkę. szerokość będzie ta sama a tego głównie się obawiam.

 

 

Felgi jakie upatrzyłem to na ta chwilę dezent 7x14 et25 przód i 8x14 et15 tył.... na to bym naciągał 175/60 i było by super.... jak by weszły.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności