Skocz do zawartości

Długa podróż 20 latkiem-na co zwrócić uwagę?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

ja w tamtym roku jechałem moim nad moze Lublin-Koszalin i jeszcze w drodze powrotnej zrobilem objaz calego wybrzeza(Trójmiasto, Malbork) zrobilem ponad 2000 i dotarlem bez problemu z powrotem. Szanuj Kadeta on się odwdzięczy, niemiecka motoryzacja w tym wydaniu Opla jest długowieczna;)miłej podr :oops: óży

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie zapomnij o wygodnym miejscu obok dla zonki... by moze nie bedzie jechac sama... ;(

przede wszystkim gratulacje

Dzięki za życzenia :)A wiesz, że z tą wygodą to dobry pomysł? Na wszelki wypadek siedzonko wymoszczę poduszkami :D

jedziesz w polske wiec sie wszedzie dogadasz :?: nie bedzie tak zle http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

No jasne :beer:

Dzięki wszystkim za dobre rady!

grimoald

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Kadzio dwa raz przezyl trase do 3miasta wyjazd w piatek w nocy a z w domciu bylismy w niedziele o 6 rano. A co do trasy to jak bedziesz prol wyrobem autostrado podobnym to na wysokosci Chrzanowa mozesz postac. Znajac z deczka te rejony to proponuje Ci wyjazd w nocy tak kolo godz. 1 i przy spokojnej jezdzie kolo Krakowa powinienes byc tak mniej wiecej kolo godz 7-8. Tak mniej wiecej zawsze wyjezdzalem z firmy jak gonilem do Torunia lub Bydgoszczy. Pozdrawiam i zycze spokojnej drogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

no i nie zapomnij o wygodnym miejscu obok dla zonki... by moze nie bedzie jechac sama... :]

przede wszystkim gratulacje

jedziesz w polske wiec sie wszedzie dogadasz :beer: nie bedzie tak zle :beer:

Troche z lekkim opóźnieniem :D ale opiszę swoją przygodę. Mielismy wyjechać o 1 w nocy ale po weselu nie daliśmy rady sie wyspać :wesoly: . Ostatecznie wyjechaliśmy o 3 w nocy. O 7 musieliśmy się zdrzemnąć bo oczy się zamykały, a zależało nam na bezpiecznym dojeździe. Najgorzej jechało sie na trasie Bydgoszcz- Łódź. Droga koszmarna, pełno samochodów. Na miejsce zajechaliśmy o 14 (Bydgoszcz-Zakopane). Z powrotem byłoteż ciekawiej. Mielismy wyruszyć o 5 rano ale akumulator odmówił posłuszeństwa. Ostatecznie wyjechalismy o 6 z Zakopanego a w Bydgoszczy bylismy o 15, więc nieźle. Pusto i spokojnie (niedziela). Mieliśmy trochę szczęścia z tym akumulatorem, 3 dni po przyjeździe aku dokonał żywota na stacji benzynowej. Nie mieliśmy dodatkowego pasażera :D Niestety, Kadett to stary samochód, dużo w niego pompuję pieniędzy a w daleką podróż to strach jechać, bo co chwilę jakieś niespodzianki. Na wiosnę Kupuję Vectrę B kombi. Dziękuję wszystkim za informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grimoald, ja swoim maleństwem nie boję się jechać w dłuższe trasy. Co prawda kadzio ma już swoje lata ale jak poświęci się mu trochę czasu potrafi się odwdzięczyć.

wykasowałem treść reklamującą inne fora/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się na święta wybrałem w dłuższą podróż moim prawie 22 letnim samochodem :mrgreen: Byłem pewien obaw, ale dojechał. W dwie strony ponad 500 kilometrów. Nabrałem do niego zaufania, szacunku a dziś rano przed wyjazdem do pracy musiałem kilka razy kręcić, by odpalił :lol:

 

Jak odpali to pojedzie :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności