Skocz do zawartości

Jak otworzyć centralny zamek przy rozładowanym akumulatorze?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc. Czy ktoś wie jak otworzyć corse C 2001 nie używając centralnego zamka. Zostawiłem samochód na 2 tygodnie pod domem i wyjechałem. Padł mi akumulator i nie mogę dostać się do samochodu aby wymienic akumulator. Dodatkowo samochód mam zabezpieczony alarmem Tytan który także zaprzestał działać. Jak otworzyć przynajmniej maskę aby wymienić akumulator. Proszę o POMOC bo siedze na tyłku i będę zmuszony jeździć tramwajami :wink:

 

Poprawiłem tytuł, lord_wiader

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyk mam i nową batrie w "kluczyku" i próbowałem otworzyć poprzez zamek, niestety tylko cypek w drzwiach idzie w góre ale jeszcze trzymają bolce w drzwiach które tylko poprzez centralny mogą się cofnąć. Bez prądu nie mogę się dostać. POMOCY błagam o pomoc nie chce inwestować w nową szybę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i nie mogę się dostać do samochodu. Sądzę że przez alarm samochód stał się twierdzą bez możliwości wejścia. Boje się że jedynym wejściem jest wybicie okna. Proszę o pomoc.

 

[ Dodano: Nie Sie 23, 2009 13:32 ]

jeżeli ktoś ma jakąs radę to proszę także o telefon 503 875 445 lub na gg 2135792.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba innego wyjscia niz szyba nie masz? ale ogolnie nie zauwazyłes ze pada aku? powiem ci tak ze dziwne ze kluczykiem nie mozesz otwozyc samochodu, kurde jaki ty masz te zamki? chyba pnełmatycznych nie masz co? spróbój moze od pasazera otworzyc, zamek jest zamkiem, i powinno sie dac go otworzyc! mozesz próbowac zrobic zwarcie w kierunku, słyszałem ze przez to mozna otworzyc samochodów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

Spróbuj podładować akumulator od spodu auta.

Masa na karoserie, a + powinien iść na stałe na rozrusznik (najgrubszy przewód, do rozrusznika jest dostęp od spodu auta). Uważaj, żeby nie zrobić zwarcia i nie spalić prostownika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż skończyło się na tym że musiałem wezwać fachowca od otwierania samochodów. Udało się otworzyć maskę i już jeżdże sobię moją Corsą. Muszę powiedzieć że nawet tego specjaliste zadziwił ten system blokowania hebli w drzwiach poprzez alarm który przy rozładowanym akumulatorze blokuje serwo od centralnego zamka.

DZIEKUJE WSZYSTKIM KTORZY STARALI MI SIE POMÓC. WARTO WAM ZAUFAĆ. JESZCZE RAZ DZIEKI I POZDRAWIAM :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź
Newans, w imieniu kolegów pozwolę sobie podziękować a we własnym poprosić o nie używaniu Caps'a - nie ma powodu by tak krzyczeć :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności