Skocz do zawartości

Bezradnosc mechanikow i naciaganie na koszta


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Dzisiaj podjechalam do jakiegos skromnego warsztatu i chlopcy zaraz mi zdiagnozowali ze jakiegos powietrza jest za duzo czyli zrobili mi tak:::zaraz pod maska na samym przodzie jest cos w styli trabki przez ktora dochodzi powietrze do tych grubych wezow i stwierdzili ze jak szybko jade to za duzo dostaje powietrza i przykleili mi troche go tasma zeby zostala tylko mala szparka i powiedzieli ze to napewno bedzie to fakt ze kontrolka mi sie nie zapalila i juz myslalam ze jest ok az do momentu jak zasuwalam autem ponad 100 i znowu go puscilam na juz iiiiiiiiiiiiiii zak zwykle zgasl i zapalila sie kontrolka wiec chlopaki znowu sie pomylili i dalej mam zagadke......

 

[ Dodano: Wto Paź 27, 2009 21:48 ]

poprawka na luz a nie na juz.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

monia7676 ,zalepienie taśmą nic nie daje,poczytaj co pisałem,jest jeszcze możliwość ,że egr sprawia problemy.

Jak na razie w moim przypadku spokój.

Piszesz górny śląsk,jeżeli to katowice i okolice,możemy się zgadać na jakiejś stacji benzynowej,wypięcie dolotu to minuta roboty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.No jak dla mnie to nie ma sprawy bo ja robie wszystkie testy i próby zeby tylko znalezc przyczyne tylko gdzie i kiedy no ja mam do Katowic 50 km a pan gdzie mieszka?:lol:

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wiem o co chodzi poprostu poodlanczac te grube weze plastikowe od filtra powietrza zeby szlo powietrze bezposredni do filtra bez tych wezy ktore lacza sie z ta trabka co ja mi wczoraj zaslepili tak?dzisiaj mi sie nawet kontrolka nie zapalila w aucie jak wracalam z pracy to moze i to zaslepienie cos zaczyny dzialac jednak....ale jesli by nie bylo problemu to prosze o jakas fotke...jesli to pomoze to bede skakal z radosci bo mnie to tak meczy...jestem osoba u ktorem wszystko musi grac i byc ok jesli chodzi o samochod i dlatego sie interesuje roznymi tematami...dziekuje i pozdrawiam...a takze zycze milego wieczorku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podlacze sie do tematu mialem kiedys problem z gasnaca asterka i powiem szczerze ze wymienilem wszysko swiece kablekrokowca .lewe powietrze dolot powietrza prxzerobiony itp i nawet komputer mnie pomogl.zaden mechanik nie wiedzial co to. tez lubie jak wszystko dziala jak powinno. u mnie po dluzszej lekturze stron www. znalazlem problem mianowicie podlaczenie radia gdyz zmieniialem po zakupie na nie orginalne. Mam astre C16Nz z 92r. i sprawa wyglada tak ze dane do kompa przechodza przez radio gdyz seryjne ma funkvje zglasniania prze wiekszych predkosciach i jest tam taki jesden przewodzik co musialbyc odlaczonu przy kostce radia...... jezeli zmienialas radio albo ktos cos tam kombinowal to moze byc to.... Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek, ale wypaliles z tym radiem :roll:.

po prostu trzeba wypiac ta rure dolotowa od filtru powietrza, i taka zaslepke na filtrze zdjac - i wszystko bedzie dzialac, auto nie bedzie gaslo, jak sie wyrzuci na luz przy 100km/h i wyzszej predkosci :roll:.

tez mialem ten problem, ale wszystko jest juz w porzadku.

kazdy "srednio zaawansowany" gazownik powinien taka rzecz widzec .

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to troche dziwne co ma radio do obrotow ale w moim przypadku wlasnie to bylo przyczyna bo tak jak ty mowisz to mialem przerobiony dolot powietrzatak metoda prob i bledow najpierw skierowalem go do tylu w okolice rozrzadu i nawet calkowicie zaslepilem i nie pomagalo moze sie komus przydac ta wskazowka w moim przypadku wywalalo mi plad " czujnik przebytej drogi:" takze jak cos moze to pewnym osoba pomoc bo ja walczylem z obrotami prawie pol roku pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności