Skocz do zawartości

Warsztat Poznań.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość whookash

Witam,

 

Czy mógłby ktoś polecić sprawdzony warsztat blacharski w okolicach płd. Poznania ewentualnie np. Luboń ?

 

Z góry dzięki, pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Andrzej38

Witam,

 

Czy mógłby ktoś polecić sprawdzony warsztat blacharski w okolicach płd. Poznania ewentualnie np. Luboń ?

 

Z góry dzięki, pzdr

Też miałem ten problem, przekonała mnie jakość (przynajmniej w przypadku lakieru) jaką widziałem jak do nich podjechałem aby sprawdzić co i jak robią. W chwili obecnej samochód jest tam naprawiany, co prawda jest przed lakierem, ale byłem zobaczyć jak wygląda sprawa napraw blacharskich właśnie przed lakierowaniem i muszę oddać, że są bardzo dokładni w tym co robią. Co do lokalizacji to Górczyn, więc powinno Ci odpowiadać jak sięgasz terytorialnie pod Luboń. Najlepiej do nich zadzwoń (tel. 516-126-507) to się dowiesz co i jak, a ponadto będziesz mógł się umówić jak ktoś będzie odbierał samochód to zobaczysz jak wygląda ich robota w realu. Ja na chwilę obecną zadowolony zarówno z postępu prac jak i dokładności ich wykonania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jeśli moge coś polecić to zachęcam do skorzystania z Auto-Gaz Poznań

miałem niedawno kłopoty z konrolką check engine która zaczęła sie

zapalac po tankowaniu na Orlenie okazłao sie że jest problem z

oprogramowaniem komputera gazowego. Facet szybko szybko zdiagnozował

usterke i sprawnie wymienił oprogramowanie (mapy przy okazji też)

musze powiedzieć że śą bardzo dokładni

Poznań-wysogotowo ul kamienna 14

autogaz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

 

Czy mógłby ktoś polecić sprawdzony warsztat blacharski w okolicach płd. Poznania ewentualnie np. Luboń ?

 

Z góry dzięki, pzdr

 

Ja naprawiałem swojego opla w firmie C.M. Motomarket na Ostrowskiej w Poznaniu. Jeśli chodzi blacharstwo i lakiernictwo to są wyspecjalizowani, byłem naprawdę zadowolony i mogę polecić. Mają też możliwość likwidacji szkody w ramach ubezpieczenia, ja akurat szukałem warsztatu naprawczego PZU i stąd do nich trafiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Swoje auta naprawiam w niemieckim feu vert na jugosłowiańskiej na os. Kopernika. Oprócz mechaniki znajduje się tam samoobsługowy sklep motoryzacyjny, także gdyby coś brakowało to można dokupić. Polecam odwiedzić stronę i poczytać jak funkcjonuje Feu Vert http://www.feuvert.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam, potrzebuje odholować moją corse do warsztatu, słyszalam o tej firmie dosyć dobre opinie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx czy ktoś kiedyś korzystał z ich usług, będę wdzięczna za wszelką odpowiedź. Podobno wpsólpracują z jakimś dobtym warsztatem... Czy ktoś, coś...??

Edytowane przez Kokosanka
usunięty link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, coś...??

Niestety nikt nic....

Auto "nie opel" a odholować musisz corsę. poproś znajomego, może odholuje a płatne halowanie jak holowanie - usługa jak usługa.

 

Kolejna próba nieudolnej kryptoreklamy będzie odpowiednio potraktowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności