Skocz do zawartości

Warsztat Poznań.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje dobrego, uczciwego warsztatu w Poznaniu, gdzie ze spokojnym sumieniem mógłbym zostawic swoja Corsę:D

 

Dzięki za wszystkie odp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja swojego Opla serwisuje u sprawdzonego faceta jego warsztat mieści się na ul.Jawornickiej jest to na Grunwaldzie, czynny od 9 do 17. Dokładnego nr nie pamiętam ale po skręcie z Grunwaldzkiej jedzie się 100m i w prawo koło garaży do jego siedziby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam, ja poszukuję kogos w Poznaniu (warsztat bądź jakiś dobry człowiek) kto móglby mi naładować akumulator do mojego Kadecika :wink: Niestety padł mi dzisiaj i musiałbym go podładować, ale nie wiem gdzie w Poznaniu można to zrobić. Czy ktoś się orientuje gdzie można naładować akumulator w Poznaniu a jeśli tak to za ile?? No chyba że ktoś z Poznania jest i ma prostownik i za symboliczne piwko moglby mi naladowac aku przez noc http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi i namiary:) Potrzebuje samochod na sobote zeby dojechac do domu na swieta (300km do zrobienia) a nie wyobrazam sobie taszczyc sie pociagiem http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

i jak zadowoleni jestescie z polecenia? tez aktualnie szukam warsztatu dla swojej corsy w poznaniu.

-----------------

naprawialem samochod u Pana z Lubonia - polecam :wink:

 

mialem do wymiany pompe wody w swojej Corsie C o czym oczywiscie nie wiedzialem, bo sie na tym nie znam.

 

na poczatku bez problemow, bardzo szybko znalazl co bylo do naprawy i wycenil naprawe - kosztowala srednio 100 zl taniej niz w dwoch innych warsztatach w Poznaniu. w momencie kiedy sie okazalo, ze pompa musi byc inna i koszt bedzie wyzszy zaproponowal wymiane oleju i filtru paliwa gratis - bardzo zadowolony jestem z takiego obrotu sprawy, bo i tak mialem to zrobic - bardzo podoba mi sie takiego rodzaju podejscie proklientowskie.

 

pomimo pewnych komplikacji z rodzajem silnika jestem poki co bardzo zadowolony z obslugi. jesli pompa sie zepsuje i cos bedzie z naprawa nie tak to zamieszcze post aktualizujacy - jesli tego nie zrobie to bedzie znaczyc ze wszystko jest ok.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie, jestem właścicielem opla astra II 1.7 diesel r.2001, od jakiegoś czasu mam problem z turbiną. silnik muli po przekroczeniu 120km/h i zapala się lampka serwisowa.

Od niedawna lampka cały czas świeci.

Auto było sprawdzone w warsztacie, cała elektronika , zawory są OKi, ale oni turbin nie robią.

Dlatego potrzebuję pomocy, szukam dobrego mechanika który by się tym zajął a przy okazji bym nie zbankrutował.

 

Z góry dzięki za wszelkie informacje...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

RE: szukam mechanika, problem z turbiną opel astra II poznań

swoją astre II 2.0 DI kupiłem w 2002 i było to samo. W stacji p. Niedźwiedzkiego (Poznan, Warszawska) ustalili, że przyczyną był nieuregulowany przepływomierz.

Turbine robilem u Kocara (serwis Subaru, Baranowo/k.Poznania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Byłem kilka razy u Pana z Jawornickiej. Na jakość usług narzekać nie mogę, ale zachwycać się też nie ma czym. Miałem u niego wymieniany zimering spod skrzyni biegów i usunięcie wycieku spod miski. Zimering kosztował mnie 500 zł, wyciek spod miski i turbo - 350 zł. Tak więc ceny nie były zbyt niskie.

 

Ostatnio potrzebowałem wymienić wszystkie filtry i olej, plus jeszcze końcówki drążków kierownicy. Trafiłem do MarCar na ul. Odległej 3 (Kopanina). Przyjemna rozmowa, wszystko wymienione w ciągu kilku godzin, lecz okazało się też, że do wymiany pozostaje też reduktor hamulców. Zostawiłem auto na drugi dzień i cenowo wyszło mnie tak (większość materiałów miałem swoich):

 

Wymiana oleju + filtrów 60 zł

Wymiana końcówki drążka 2x 60 zł

Drążek kierowniczy 30 zł

Redukcja do hamulcy x4 60 zł

Wymiana redukcji 50 zł

Płyn hamulcowy 30 zł

Uszczelka zaworów 50 zł

Wymiana uszczelki 30

 

Ogólnie jestem zadowolony z usług i jeśli coś będzie z moją Corsą nie tak, to na pewno tam nie omieszkam znów się pojawić.

 

Jeśli natomiast ktoś chciałby namiary na sprawdzonego blacharza, to mam takowy. W corsie miałem robione podłużnice przez niego i po prostu efekt rewelacyjny. Zresztą u niego jest tak, że albo robi coś perfekcyjnie, albo po prostu się za to nie zabiera. Niestety blacharz jest z okolic Rawicza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności