Skocz do zawartości

bezpieczniki


Gość Maniek23131

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź.

 

Problem w tym, że tą instrukcję widziałem i jest ona chyba do nowej Agili. U mnie jest inny układ bezpieczników. Są w 2 rzędach (pionowo) po 10 a między nimi taki duży jakby główny bezpiecznik.

 

Próbowałem szukać instrukcji choćby w języku angielskim ale również nic.

 

Może jeszcze ktoś pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest szansa, że coś by tam znalazł. Ale pewności nie ma. W każdym razie chyba nie jest to warte aż takiego zachodu. Faktycznie ciężko znaleźć coś do Agili. Do innych aut taką informację miałem w 5 min. Najprościej by było gdyby jakiś życzliwy posiadacz instrukcji podzielił się taką informacją i zrobił jakiś skan lub zdjęcie. Ale chyba będzie ciężko.

 

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakie ma oznaczenie bezpiecznik od centralneo w agili a z 2003 i grzie się znajduje?proszę o pomoc.elektryk u którego byłem rozłożył ręce i tyle... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiować można np. na własny użytek, ale nie rozpowszechniać :lol:

Trzeba do tego podejść w sposób praktyczny. Prawa autorskie prawami. Prawem osoby która kupiła auto (nie zakładam że ukradła) jest posiadanie instrukcji obsługi, która zapewne do tego auta była dołączona. Instrukcja taka nie jest książką pisaną w celach zarobkowych i nie kupi się jej w księgarni.

 

Załączam link do instrukcji do Agili z 2003 r. Udało mi się zdobyć tylko wersję niemiecką ale bardzo dużo można z niej wyciągnąć, chociażby tłumacząc interesujące nas fragmenty. Na pewno przyda się układ bezpieczników, o który ja też prosiłem na tym forum ale bez skutku.

 

Link do pliku: http:// §11. Załączniki http://forum.opel24.com/regulamin-forum-vt228.htm

(czasami pojawia się komunikat że chwilowo niedostępny ale nie mam pojęcia dlaczego)

 

Korzystajcie i szerokiej drogi:)

 

 

usunąłem link/Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalsz, szukasz nie wiadomo gdzie, a na Forum jest link do legalnej instrukcji w j. polskim na oficjalnej stronie Opla http://forum.opel24.com/linkownia-vf16.htm :)

Dawno ją widziałem. Niestety ta instrukcja jest zupełnie do innego samochodu. Prawdopodobnie Agili 2. Koledzy, którzy szukają informacji o bezpiecznikach też nie skorzystają bo jest zupełnie inny układ. Szkoda. Ja dla siebie mam. Chciałem dobrze. Mam nadzieję, że komuś przez te kilka godzin udało się pobrać. Kończę temat. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności