Skocz do zawartości

Naprawa modułu CIM...oraz inne zabiegi z elektryką związane


Gość theeye7777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość theeye7777

Witam.

Z tego co mi wiadomo to wielu kierowców opli ma problemy z wariującym modułem CIM.

W Radomiu jest pewien Pan zajmujący się tylko elektryką.

Naprawia także moduły CIM. Serwis bierze za to od 1500zł nawet do 2500zł bo rocznik 2002 ma podobno jeden taki model modułu który kosztuje prawie 2000zł (w serwisie).

Gość daje 2 latka gwarancji na naprawę i za usługę bierze około 600zł. W moim przypadku wziął akurat tyle, bo miałem ten najdroższy moduł.

Objawy uszkodzenia modułu: opadają zegary, wyłącza się radio, kierunkowskazy nie działają, wycieraczki podobnie, problemu z centralnym zamkiem i immobilajzerem, itp.

Gość naprawia to w około 1 godzinkę, składa na miejscu i można wracać sprawnym autkiem.

Jeżeli ktoś ma problemy z modułem CIM to śmiało się do niego udać, bo pomoże.

Bawi się także w inne elektroniczne sprawy np cofanie liczników (dowiedziałem sie że mój był cofnięty o 90.000 :wesoly: ), wgrywanie nowszego softu itp itd.

Dane majstra:

Grzegorz Niewiadomski

Łąkowa 108

Radom

Polecam!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 1 rok później...
Gość lukasz1982s

Wszystko pieknie ładnie może i naprawia ale co do uwzględnieni gwarancji to jest ciężko u niego naprawiałem cima w vectrze c z 2005 wersja po lifcie w marcu tego roku w grudniu mi dalej padł to po rozmowie z nim to on twierdzi że nie naprawiałem u niego chociaż twierdził ze jest rok gwarancji to twierdzi że on takich rzeczy nie naprawia i że widocznie pomyliłem numer i to nie on to naprawiał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.
Aby nie otwierać nowego posta piszę już w istniejącym. Potrzebuję pomocy przy nieszczęsnym module CIM. Od dłuższego już czasu walczę z uciążliwym brakiem klaksonu i nie działającymi przyciskami na kierownicy, a ostatnio zauważyłem, że zaczęły się problemy z odpalaniem i czasami nie załącza się kierunkowskaz. Byłem nawet z tym już w ASO. Wymienili mi wiązkę i wgrali nowe oprogramowanie - pomogło na krótka chwilę. Pisze z pytaniem do szanownego grona forumowiczów. Czy któryś z szanownych kolegów byłby wstanie w okolicach Trójmiasta pomóc mi z naprawą tego uszkodzenia?? Posiadam op-coma ale nie do końca potrafię się w nim poruszać i obawiam się, że mógłbym za dużo namieszać i będzie potem kłopot. Dziękuje za wszelkie porady :) Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Nozib.666

Byłem dzisiaj w Radomiu na łakowej operacja zajęła 1:10 bo cim dopiero zaczął siadać i nie zawsze rzucał błędy tak wiec dopiero po drugim demontażu i podpięciu na stole udało się ustalić usterkę narazie 190km do domu wszystko ok

Edytowane przez Nozib.666

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 27.02.2019 o 16:23, Nozib.666 napisał:

Byłem dzisiaj w Radomiu na łakowej operacja zajęła 1:10 bo cim dopiero zaczął siadać i nie zawsze rzucał błędy tak wiec dopiero po drugim demontażu i podpięciu na stole udało się ustalić usterkę narazie 190km do domu wszystko ok

Masz jakiś namiar na gościa od CIM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności