Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Corsa jest według mnie ładniejsza i tak jak wspomniał ogiko bardziej praktyczna. Ale i na Tigrę fajnie jest popatrzeć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Corsa jest według mnie ładniejsza i tak jak wspomniał ogiko bardziej praktyczna. Ale i na Tigrę fajnie jest popatrzeć :|

 

Jak dla mnie, nie ma co tu porownywac. To ze uzytkownicy Corsy pisza iz Tigra jest mniej fajna :) niz Corsa to jest normalne (glupio by bylo jakby pisali odwrotnie).

 

Oba modele roznia sie prawie tylko wygladem, a tutaj nie ma pomiluj, corsa nie wzbudza zadnego zaciekawienia, wogole nigdy nie zwracalem uwagi na to auto.

 

Przedewszystkim, jakie sa argumenty za kupnem Corsy? Moze niech mnie ktos oswieci 8), czym sie kierowaliscie, moze tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...szczerze to zostało mi w garazu na długość 3.8m i to akurat wystarczyło na 3 d corse pozatym auto miało byc do codzienneij ekspoatacji. ekonimiczne (intalacja miaął zostaćprzyjęta II gen. pozatym moje seruszko co jezdzi nią więcej niż ja chciało corse miała mieć wsp abs poduchy i klime ma szysko prucz klimy ale powoli klima tez bedzie pozatym aut omiało dawać nam choc troche z satysfakcji takiej jak mieliśmy z mazdy 2.5 v6 (osiagi) i daje przynajmiej odczucia są podobne a pokonywalnośc zakrętów corsa bije mazde. Pozatym dostępność części mechanicznych jak i blacharskich za kupnem corsy przemuwiło rozsądne myślnie pozatym w tigrze nie ma miejsca z tyłu :)...no i to by było na tyle szczerze kupiłbym corse raz jeszcze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
czym sie kierowaliscie, moze tak?

corsa to poprostu dobre auto. biorac po uwage koszty eksploatacji jest to idealne auto dla studenta :) zaprzeczysz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...szczerze to zostało mi w garazu na długość 3.8m i to akurat wystarczyło na 3 d corse .

 

8)

 

pozatym moje seruszko co jezdzi nią więcej niż ja chciało corse

no to co mi tu wypisujesz o wyzszosci swiat jednych nad drugimi, na takie argumenty nie ma bata :)

 

za kupnem corsy przemówiło rozsądne myślnie

 

no wlasnie, jak ktos chce miec dupowoz, no to sorry, nie rozumiem co tu porownywac, to tak jak mowic ze VW jest lepszy niz Alfa bo jest mniej usterkowy, to nie o to chodzi w tego typu autach (no moze przesadzilem z przyrownaniem Alfy do Tigry :P)

 

pozatym w tigrze nie ma miejsca z tyłu :)

i czym Ty sie martwisz, to jest zmartwienie pasazera a nie kierowcy :|

 

czym sie kierowaliscie, moze tak?

corsa to poprostu dobre auto. biorac po uwage koszty eksploatacji jest to idealne auto dla studenta ;) zaprzeczysz?

 

nie wiem, ja na studiach jezdzilem MPK :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa argumenty za kupnem Corsy?

mała, zwinna, zgrabna, ma kawałek bagażnika i w przciwienstwie do Tigry (na którą to czasami fajnie spojrzeć :) ) ma miejsce z tyłu , co czasami ma dość duże znaczenie. Bo ja osobiście lubię, jak pasażer co siedzi z tyłu, nie narzeka, że ma mało miejsca na nogi :P Mam klapki na oczy jeśli chodzi o Opla, (cała rodzina jeździ Oplami) jak kilka lat temu kupowałem auto to miała być Astra, ale stwierdziłem, że po co wozić "powietrze" bo najczęściej jeźdzę sam. Więc padło na Corsę :) Oglądałem też i Tigrę ale mnie nie przekonała. Brzydką "dupą" i między innymi brakiem miejsca z tyłu bo jednak czasami jeżdzę z pełnym składem. A poza tym do Corsy dużo łatwiej włożyć fotelik dla dziecka (którego jeszcze co prawda nie mam ale kto wie 8) ) Jak bym miał teraz kupować drugi samochód to napewno byłaby to Corsa :| A Tigra... no cóż, czasami fajnie popatrzeć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

gRiVa, co do miejsca z tyłu to takie same argumenty co Cinek fotelik nie ma ale kto wie (panie Cinek to kiedy pierwsze chrzciny w OCFC i Opel24) :wesoly: CORSA i tyle bez dwóch zdan....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności